modré vlasy

BiancaPa

ahoj, neboj to mne také farby chytaju vzdy do modra alebo fialova , nefarbi si to ale umývaj a často ono by to malo pustit, ja som z toho tiež nešťastná, farbím si vlasy na blond, ale ešte som nenašla takú farbu , ktorá by nechytala do modra

mica4

Predpokladá že si mala vlasy predtým dobiela, ak áno, znamená to že si mala z nich stiahnutý takmer všetok pigment. Ja som mala donedávna ten istý problém. Teraz ich máš popolavé, že? Asi ťa sklam,em, no ak si na to dáš akúkoľvek farbu, zerjme ti to chytí buď dozelena alebo viac domodra v lepšom prípade, v najhoršom ti to môže spáliť vlasy lebo sú straše oslabené, to čo si dávaš sú silné farby a keď si ich spáliš, tak môžeš ísť potom na krátko. Ak ich tak necháš tak sa ti budú štiepiť a nakoniec budú aj tak krátke,. Takže aj keďf ich máš domodra, nefarbi si to. Umýfvaj to aj trikrát denne a ono tá modrá sa stratí a budú biele. Ja si teraz umývam so šampónom Loreál s kaderníctva, je fialový. nechávam si odrastať moje biele vlsy lebo to nemôžem ničím nafarbiť nech si to nespálim a zostanú mi vlasy.