Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bio kozmetika

Bibiana35

Ja mám obľúbený krém s kozím mliekom z VIVAPHARM. Pleť nezanecháva mastnú ale zároveň ju hydratuje a naviac krásne vonia :-)

Lenka 333

Tiež mám veľmi rada arganový olej na pokožku aj vlasy. Objednávam si ho z vivaco.sk. A ak hľadáte nejaký pekný darček na Vianoce, teraz majú krásne kozmetické balíčky - koše či kazety s prírodnou kozmetikou, napríklad práve aj s arganovým olejom

Katka35

Ja používam bio arganový olej a ten mi nahradil všetky pleťové krémy. Pleť zvláčňuje, hydratuje a ošetruje, naviac je výborný proti jemným vráskam

Kamila33

bio kozmetika rovnako ako kozmetika z drogérky má veľa roznych produktov a neznamená to, že keď je niečo bio tak vám zaručene sadne. Aj v bio kozmetike možete nájsť produkty ktoré vašej pleti nebudú vyhovovať, preto musíte skúšať a nájsť tú vašu. Ale samozrejme pri bio kozmetike máte vacsiu istotu, že nebudete mať alergickú reakciu

Selene

Ja si krémy od Naomi BioCosmetics objednávam cez net ale dá sa zohnať aj v BA - v bio predajni "bioalej", prípadne v predajni "vegana"

Eliska4

Ahoj Selene a kde sa dá tá kozmetika zohnať? Musí sa objednávať alebo ju možem kúpiť aj v drogérke? Lebo u nás som ju ešte nevidela

Selene

výborná bio kozmetika je Naomi Biocosmetics. Obsahuje výťažky z kostihoju lekárskeho, ženšenu a zlata. Neobsahuje ropné zložky, parfémy, alergény ani chemické konzervanty