Psycholog-Zilina

Príspevok v téme: Psycholog-Zilina
aaaaaaaaabbb

Ahojte neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho psychologa v ziline?? Mam 15 rokov a som totalne psychicky na dne odkedy som nastupila do novej skoly. Potrebujem sa niekomu vykecat a chcela by som aby mi poradil ako sa upokojit. Prosim a chcela by som aby to bola radsej zena, pretoze s psychologom muzom nemam dobre skusenosti. Dakujem

Katarina_N

www.zzz.sk skus radsej toto..su to anbulancie v ziline, hradi ti to poistovna, nic nemusis platit..staci ke dtam zavolas a objdna sa..:)popripade tieto www.zzz.sk vela stastia.

Katarina_N

www.zzz.sk skus radsej toto..su to anbulancie v ziline, hradi ti to poistovna, nic nemusis platit..staci ke dtam zavolas a objdna sa..:)popripade tieto www.zzz.sk vela stastia.

mery338

ahoj tak ja som tiez zo ziliny a mam 16...ja som bola tiez psychicky na dne ked som bola mensia a mama ma tiez ku psychyatrovi lenze to bol maminin znamy...aa vobec mi nepomohol lenze sa vsetko bude dobre chce to cas atd. nemas nejaku najlepsiu kamaratku? alebo osobu vo s vojom zivote, ktorej by si sa mohla zdoverit? myslim ze to viac pomoze ako on...ale ako chces teda:)