Zvlastne sny a pocity v nich

Príspevok v téme: Zvlastne sny a pocity v nich
Summer

Chcela by som sa vas opytat na skusenosti so snami...viete nejake zvlastnosti,Napriklad mne sa casto ked spim zda,ze niekto je somnou v izbe,alebo sedi na mojej posteli a len sa na mna pozera..pritom vnimam izbu a avsetko okolo.ked sa chcem opytat co chce neda sa mi pohnut ani otvorit usta..alebo poculi sgte nieco o inkubusoch a sukubusoch(demoni co vas vraj v noci pridu pomilovat:),,,,,,,,prosim poste budem rada

Tal

Nedopisalo mi to ale tu je teda to pokracovanie...ale chapem ze sny su zvlastne ale spat k snu velmi sa tesim uz na svoje a vo chvili ked som drzala tu malinku som citila velky pocit stastia az som sa ano zobudit mechcela...nevie niekto co by tento sen mohol znamenat? Totiz neviem ani kam zaradit tento sen do akej kategorie

Tal

Ahojte na internete som hladala odpovede na moj sen ale akosi neviem co z toho by konkretne mohlo byt ono. Snivalo sa mi ze som bola v nejakej miestnosti tmavej miestnosti v rohu bola postel a ja som sedela vedla tej postele na zemi opreta o stenu. Na posteli niekto sedel tusim ze to bol niekto z rodiny. Zrazu prisla nejaka zena a priniesla my dve dvojcata v perinkach ( boli moje prave narodene avsak na porod sa nepamatam ale viem ze boli moje bola som v tom sne mamou) dievcatka a boli cerstvo narodene. Jedno som si vzala do narucia a druhe si pestovala ta osoba na tej posteli. Akoby lusknutim prsta som sa ocitla v aute. Vzadu sedel moj otec v strede mama a potom ja. Vpredu sedela moja sestra ktora drzala moje dieta na rukach a vedla na sedadle sofera bolo polozene to druhe babo v perinke. Potom som si vzala do narucia to babo ktore si pred chvilou pestovala moja sestra a babo na mieste sofers tam ostalo. Nechapem ako sa auto mohlo hybat ked tam lezalo male bezbranne babo ale chapem

Beatice

Ľudia aké máte skúsenosti so snami, v ktorých máte audio ? Akože riadne že vnímate rozhovory a tak.
Nesnívajú sa mi tak často ale väčšinou sú to tie ktoré si pamätám a znervózňuje ma že tam súp situácie ktoré nenájdeš ani v snáre.
Neviete čo môže znamenať keď o vás človek v sne povie že ste pískajúci súrodenci ?

bubulubu

Sny su odrazom čo si prežila v živote v ten den, alebo ti pride riešenie v sne riešenie problému, alebo je to proste, galamatiaš všetkeho možneho bez rozmyslu. Keď pozeraš nejaké filmy pomiešane.
Prestan nad tým spekupovat. Ked chces dobre spať chod sa predtym prejst von, alebo si daj kupel, a caj alebo si pusti prijemnú hudbu, alebo aromaterapiu, so sviečkou. alebo si trochu zacvič. budes spat ako babatko, hlavne sa v tom nehrab

bubulubu

Sny su odrazom čo si prežila v živote v ten den, alebo ti pride riešenie v sne riešenie problému, alebo je to proste, galamatiaš všetkeho možneho bez rozmyslu. Keď pozeraš nejaké filmy pomiešane.
Prestan nad tým spekupovat. Ked chces dobre spať chod sa predtym prejst von, alebo si daj kupel, a caj alebo si pusti prijemnú hudbu, alebo aromaterapiu, so sviečkou. alebo si trochu zacvič. budes spat ako babatko, hlavne sa v tom nehrab

WeirdDreams

Mne sa raz snívalo: Bola na poschodovej posteli s mamou a bratom a pozerali sme sa von oknom na ulicu. Cez okno bolo vidieť ,ako ide tank po ulici a strieľa do každého domu zaradom. Potom prišiel pred náš dom, rovno oproti oknu a strelil. Hneď potom som bola v tme a padala asi 3 sekundy (akoby som zomrela alebo čo) a zobudila som sa dosť vystrašená. Krátko na to zomrelo v dedine 8 ľudí za jeden mesiac.

Alebo bol sen ktorý sa opakoval dosť často. V tom sne bola noc, ležala som na posteli a každý spal. Z chodby som potom počula ''buuuuu''. Potom som to spravila ja a znova sa ozvalo ''buuuuu''. Takto to pokračovalo párkrát. Potom som sa pokúšala kričať, ale nešlo to. Naraz som sa prebrala. Ani neviem ako a kedy. Naozaj šialený sen a dosť otravný. :D

Kycera

Neľakaj sa, máš pravdivé sny - proroctvá budúcich udalostí. Ešte keby sa Ti vysnívali výherné čísla na športke. : )

Martinkaaaa

Ahojte , toto fórum už dlho nebolo aktívne , ale musím sem napísať , lebo dúfam , že sa najde aspoň jeden človek , ktorý mi poradí , alebo povie niečo k tomu . Čoraz častejšie sa mi snívajú sny , v ktorých viem čo sa za v tej sekunde stane .... Napriklad : Snívalo sa mi , ako moja kamarátka má v ruke telefón a vytáča moje t.č. a v tom momente mi zazvonil mobil , ktorý ma zobudil a volala ona ... Ďalší sen som mala v ktorom som videla časovač , ktorý odrátaval 5 sekúnd a keď bola nula , presne v tom momente mi zazvonil budík... Dnes sa mi snívalo , že som umývala riad a na linke som mala v miske šťavu z polievky a keď som ju chytila a vyliala do dresu , v tom momente priatel vylial nechtiac vodu co mal v pohári pri posteli ... Ako mozem vediet co sa stane ? Bolo pol 4 rano ... nechapem ako sa mi to moze diať ... ma s tym niekto skusenosti ?

Šikmá tvár

Mne sa raz snívalo, že Chalani zo 7.a išli do takého domu, kde to vyzeralo strašidelne... mne sa vkuse sníva o mojom vysnívanom, ale neviem, či sa mi to naozaj stane... a sníva sa mi o cigáňoch, že ma chcú znásilniť... mne sa začínajú všetky sny plniť... trochu sa bojím... a ešte sa mi snívalo, že lietam vo sne... chcela by som vedieť, že či sa mi to naozaj stane, všetky sny... prosím pomôžte mi... vopred Ďakujem, Klárika :) mám 14 rokov

17kakara17

Dobrý chcem sa spýtať či mi neviete niekto vysvetliť môj sen. Dnes večer sa mi snívalo o dákej žene , ktorú som nikdy nepoznal ale ona mňa vraj hej... najlepšia sranda je to, že sa mi predstavila menom, ktoré som si dnes dal do vyhľadávania na FB a našiel som ju presne tak vyzerala ako sa mi s ňou snívalo. Niekde som čítal ,že sny s osobami sa vám snívajú len s tými osobami , ktoré ste už niekedy videli ale túto osobu som nikdy nevidel ... ďakujem