tak velmi sa teším :-)

Príspevok v téme: tak velmi sa teším :-)
Nikulienka9

ahojte mamičky alebo budúce mamičky :-) chcem sa podeliť o radostnú správu s niekým, kto to bude chápať, čo je to mať dieťatko a tešiť sa z neho.... mám 20 rokov a som v 18.tom týždni.....velmi sa teším ale zároven mám aj strach, či bude všetko v poriadku.... je to normálne, že sa tak velmi teším a už sa neviem dočkať kedy sa to narodí????? :-)) už by som chcela držať v náručí to úžastné malinké stvorenie.....jaaaaj, ešte sa načakám.....

ninah1486

je super ze sa tesis ale lahke to nebude...s prebalovanim mal muz zo zaciatku problem ale ako sme kupili tieto plienky www.nappy.sk prebaloval bez problemov

lenuliatko

uuuplne suhlasim s bublik.
ani 30 alebo 35 rocna zena ktora nemala predtym deti nevie onic viac ako ja..a ked moja dcerka bude mat 10 rokov ja budem mat 30 a budem vladat snou pobehovat po vonku byciklovat sa korculovat..nebudem mat zastarane nazory a ak budem chchiet este aj v 30 budem moct mat dalsie dieta..nebudem mat 40 alebo 45 a nebudem uz mysliet pomaly na prechod.
takze asi tolko moj pohlad.

nikto uceny z neba nespadol.ja som sa spolocne s mojou dcerkou ucila ako sa onu starat,ucila som sa ako dietatko vobec reaguje na okolite veci ako a kedy ju nakrmit.naucila som sa to celkom sama!odstahovala som sa na druhy koniec slovenska a moja mama primne nemohla byt nonstop.bola som s malou doma sama.prve dva tyzdne bol somnou aj manzel ktory mal vtedy ale 22 rokov.takze vedel o detoch este menej ako ja.a zvladli sme to.a teraz?teraz snou moze ostat aj tyzden sam,vie urobit vsetko.to nie je len otom co vsetko si nacitas ale aj otom ako to citis.

takze nika ja ti zelam vela stastia a nech vam to vyjde.ak by si potrebovala poradit tak kludne sa opytaj.nasa dcerka ma v novembri rok.a ja mam pomaly 21 rokov.

jamamtiež20

ak nahodou neviete čitat napisala som že taha na 30 a nie že ma 30.len pre info moj manžel ma 28 rokov a sme štastny.milujeme sa a robime všetko pre to aby sme mali babo.a že si nenašiel taku vo svojom veku?hovoril mi že som mlada no ja som sa zalubila na prvy pohlad do neho...a teraz sme štastny...

bublik

hej nikulienka, drz sa a nech vam to vyjde, prepit je zjavne trochu mimo ked vidi problem v tom ze ste len zasnubeni a nie manzelia... ako fakt, ako keby to bolo dolezite kedy sa vezmete, ja s mojim snubencom sme to vyriesili rovnako, najprv babo, potom svadba, nech si tam aj zatancovat mozeme, no nie? a mimochodom je tiez o desat rokov starsi.
a k tej gramatike, dost obmedzene posudzovat ludi podla toho ako ovladaju pravopis... ako keby to bolo ukazovatelom inteligencie... ACH no nebudem sa rozculovat, som tehotna...

zuzic

niki nerozculuj sa. ona ti za to nestoji! ako vidis aj tu na nete su vymlete mozgy co si tu riesia komplexy...ona ti nesstoji za to aby si jej venovala co len jednu myslienku tak na nu kasli nech si hovori co chce. hlavne je co si myslis ty.

Nikulienka9

prepit....prečo takto škaredo hovoríš??? neviem prečo by som mala byť radodajka...môj priatel bol môj prvý...a aj posledný...a bábo a spoločnú bubúcnosť sme spolu plánovali...a že to prišlo tak skoro..no a??? a my sa chceme zobrať..len nie teraz, aby sme neohrozili bábo...tak sa prosím ťa kroť..lebo mna osobne sa to dosť dotklno, že spodina...a nie len preto, že som tehotná....

zuha

taketo veci neriesim...len ako desatrocny rozdiel je dost, hlavne ked je to vo veku 14 a 24...tam sa mi vynara par otaznikov ... ako neschopost najst si rovnocennu partnerku (vekovo) tak asi on bol rad, ze ho neaka chce a ona bola napichana z toho, ze chodi so starsim ...

zuha

JAMAMTIEZ20
neivem pride mi trosku divne, ze ty si mala 14 a priatel je skoro o 10 rokov starsi, alebo teda teraz uz manzel...to si nedokazal najst ziadnu vo svojom veku?

Ivka 1

Nikulienka tak to je super!!! Gratulujem!!! Neboj,hlavne sa nestresuj,papaj vitaminky a vsetko bude v najlepsom poriadku.