11 rokov mam vstah, som mu verna ale laka ma nevera...

Príspevok v téme: 11 rokov mam vstah, som mu verna ale laka ma nevera...
korveta2

och som zufala znacne ... v zivote som spala len z jednim muzom a ten je teraz vlastne aj moj snubenec.. priznam sa ze akosi nam ta iskra postupne z postele usla a ja premyslam o tom ake to asi je milovat sa z inym muzom, ci je to rovnake, mam plnu hlavu vasne a chuti experimentovat ale moj snubenec nie sklzli sme do obdobia ze mame sex 2 krat za 3 mesiace a ja neviem ako dalej velmi ho milujem ale obavam sa ze priroda bude silnejsia.. poradte ako to riesite vy ....mam ho podviest?

esta70

Mať dobrý vzťah a dobrého muža je ako malý zázrak. Nie je nič ľahšie ako dať svojim hormónom zelenú, ale niesť následky je už oveľa zložitejšie. Keď vám to dobre klape a máte sa radi, skúste o tom viac hovoriť, skús zistiť čo by ho zaujalo, prípadne si dopomôcť sama. Všetko je lepšie ako nevera, pretože to je vec, ktorá sa dá len veľmi ťažko ustrážiť. Z jedlom rastie chuť a nikdy vopred nie je isté, či prípadná nevera splní naše očakávanie.

ruzička

keby ho tak miluješ ako hovoríš tak ťa nevera ani nenapadne, to sa sním už môžeš rovno aj rozísť...a keby ho miluješ tak ti stačí len on...

evelynočka

omfg suhlasim. len zvery to robia vedeni vyslovene len pudovo. a o ludi, ktori sa podobne spravaju, by som neoprela ani svoj bicikel.

omfg

Milujes ho a chces mat sex s druhym to sa mi zda chore... A ako vidim takych bab je tu viac dufam ze si nikdy takuto potvoru nenajdem!!!

zabka222

aj mna to niekekdy napadne ze by som si chcela predstawit milowat sa s inym muzom stymto mojim som 8 mesiacov a je moj prvy sexualny partner. ale welmi ho milujem a kebyze ho podwediem tak by som to aj welmi lutowalaaaa..a tebeb sa necudujem ked si snim uz 11 rokov je to uplne normalne

katkakacka

Ahojky korveta.Moj názor je taký je to normálne ak to je tvoj prvý chlapec s ktorím si aj ostala. Ja mám priateľa dva roky síce je to moj druhý sexuálny partner ale tiež sa mi stalo že ma to napadlo.Síce mám svoj názor na podvod takzvanú neveru ale tak ak by ti to pomohlo a myslela by si si že je to správne a bola by si štastná tak si v prvom rade pohovor so svojím snúbencom.... Nerob unahlené kroky, ktoré možu rozbiť Váš vzťah.

janekMY33

ale to je normalne tak isto to citia aj muzi a ver tomu keby mal inu zenu tak ten sex ma snad aj kazdy den ale ze ste spolu 11 rokou tak mu to staci daj mu navrh pozri na www.swingersakce.cz a viskusaj to