znicil mi zivot?

Príspevok v téme: znicil mi zivot?
:((

ked som bol mensi tak moj brat ked som ho nahneval mi chytil 2nohy a miesto medzi konecnikom a semennikmi mi tlacil jeho nohou, asi 4krat dokopy mi to urobil a uz dlhsie mam problemy s erekciou aj s mocenim, stale po domoceni este do boxeriek kvapka moc, raz som s tym bol u lekara a nic mi nenasiel.......bojim sa ze mam poskodene cievy ktore su dolezite na erekciu, ak su tak co potom? amen pre moj sex. zivot alebo sa to operaciou da napravit? som z toho strasne smutny

karioll2

keby si mal poskodene cievy,prejavilo by sa to hned
ak si myslis,ze mas kvoli tomu problemy s erekciou,moze ti urolog okrem ineho,ultrazvukom odmerat prietok ciev

:((

no od toho incidentu asi 4roky, problemy neviem kedy presne zacali ale tiez pekne davno... spociatku som si ani neuvedomoval ze mam problemy s erekciou lebo stal ked som sa s nim hral ale akonahle som prestal tak erekcia do niekolkych sekund opadla bol som mlady, doteraz to je tak isto, rano mavam rannu erekciu ale len slabu...s mocenim som bol aj dvakrat a stale ze to nie je nic, som si na 100% isty ze to je fyzickeho charakteru ten problem... ked su cievy poskodene da sa to este napravit?? diky ze sa mi snazis pomoct, dufam ze tebe nikdy nic podobne sa nestane ale aj ostatnym asi som mal smolu ze mam takeho sprosteho brata

:)

Uff,tak to ma mrzi..No nenahnevaj sa,ale mohlo by to byt aj psychicke,ze ten strach ze mas nieco poskodene,mas stale viac-menej na mysli, a to sa potom odrazi na erekcii i moceni.Podvedomie niekedy zohrava velmi velku rolu,neskusal si psychologa?Ak ti lekari nic nezistili,skus byt viacej v pohode,mozno to casom prejde.Ako davno je od toho "incidentu"?Bol si u urologa?