Sex v trojke - grupak ano ci nie?

Príspevok v téme: Sex v trojke - grupak ano ci nie?
korveta2

chcela som vas poziadat o radu a mozno nazor .. moj snubenec preferuje sex v trojke ma rad ak sa moze na niekoho pozerat casto mi o tom rozpraval o svojich predstavach a snoch ale ja si to neviem predstavit grupak este som nespala z inym muzom len s mojim snubencom ale citim ze v nasom vstahu chyba iskra v posteli on si mysli ze takto sa nam vrati vietor do postele a vraj sa mi to bude pacit mam vnutorne obavi ma niekto z vas uz skusenosti? ake to je? da sa to milovat sa bez lasky ? len z pritazlivosti.. moj snubenec ma 44 rokov a ja 29...

ta3

nikoho nechcem urazat a uz vonkoncom nie odsudzovat, komu sa to paci, nech to robi, je to kazdeho osobna vec, ale poviem svoj nazor, som za vseliake sposoby milovania, cim zmyselnejsie, tym lepsie, ale iba s clovekom, ktoreho milujem, pri sexe v trojke alebo vacsej skupine v ziadnom pripade nejde o city, iba o telesne pozitky a preto mi to pripada take zvieracie, podla mna takyto sex je plytky, ktory na chvilu ukoji iba telesne potreby a nic viac, kym milovanie sa z lasky uspokojuje partnerov po telesnej, ale aj dusevnej stranke, naplna ich hlbokym stastim, v com vidim neporovnatelny rozdiel

rozumiem ti

v prvom rade to musis chciet aj Ty, inak z toho nic nebudes mat. robit nieco len preto, "lebo partner" ... skor ci neskor olutujes. takze ak z toho mas obavy, tak do toho nechod.

SalinaTyrus

samozrejme ze sa da milovat bez lasky ALE to mas ako bohatstvo bez prace ci poznanie bez charakteru ...... mas vela moznosti .... vyber si !!!

megy10

necudujem sa samozrejma vec po 40-tke a hlavne chlapom tak harakiri, nadrzanci chceli by 18-tky a pivne brucho pred sebou.

jjjjjjjjjjj

bodocka chora si jedine tak yt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ked budes na smrtelnej posteli a zistis ze si si v zivore hovno uzila ze uz je proste zivot pri konci a ty si nic nekusila, tak potom si spomen na sex v trojke.
Kto chce nech sexuje 3,4,5,6,7,..... , kto nechce nech nesexuje trebarz vobec.
Ja som za trojku aj grupak aj swingers, mam priatelku, milujem ju ale zavolat si dalsieho chalana a uspokojit ju, alebo aj dalsi par... krasne vzruso, aspon je naco spominat.....
zivot je kratky...

mirka 23

Počula som o pripade, ked chlap chcel isť do trojky (dvaja muži) manželka najprv nechcela, ale potom privolila no a potom neskôr vyšlo najavo, že s tým dotyčným udržiava milenecky kontakt...Muž požiadal o rozvod, ktorý mu zamietli :)

xd

zuli ma pravdu... ked chce do postele viacerych.. asi mu nestacis... mne by sa to tiez nepacilo.. a za dalsie.. ked ma 44.. skusal to uz?? medzi vami je trosku vacsi rozdiel.. vekovy.. ale.. ked to nie je pre vas prekazkou..