kupel alebo sprcha?

bingham

Karioll neni problem!!!

Len ci jej potom nieco ostane :-)

ojka az teraz som si vsimol ten prispevok - tak vybornyyyy ved ja ti ukazem ako si vyborne pochutnam - ked si ta odchytim pred skolou :-))))

ojka

zuzic to veru hej, "panelakovčania" to majú dosť iné... Tak fajn, tak vas očakávam všetkých ((-: a uchmatni si niečo dobrého na jedenie k tomu fimu, nech ti neškvrka v bruchu (;
karioll no to je tiež pravda, ale ked budeš veľký a bohatý a presťahuješ sa na dedinu, tak si kupiš k tomu veľku zahradu a budeš mať aj orechov či iného ovocia dosť (: a ako čítam, tak bude skôr na jedenie ako skvapalnovanie (;
bingham a ten lekvár bude taký výýýýýbornýýý. Ja viem, už som zlá,prepačte (:

karioll2

no,my ludia z mesta nemame moznost sa dostat k orechom normalne,viem ze najlepsie su vlasske orechy a v podstate vsetko iba z regionu kde clovek zije,ale co uz.
ani ja nepijem alkohol,to ma len tak napadlo to klasicke spojenie.

zuzic

netyraj ma ojka:))) sak pockaj ved my sa s binghamom dovalime o chvilu:) a kariolla hodime do kufra tiez a mozme ist :)a s lekvaru neostane nic. aka som hladna od obeda som nejedla...a ten lekvar..pomoooooooooooc! inac ojka to vies: pred panelakom zahrada niaka, par mrtvych potkanov a genialne vlhko od susedovho benzinu:) keby si chcela rada sa s tebou vymenim:)tak ja uz idem prec, slubila som kamosovi ze si s nim pozriem film, tak zatial pa vsetkym:)