KVASINKY A MLIECNE VYROBKY

kaciatko7

skuste tu protikandidovu dietu, da sa to vydrzat, tabletky vam pomozu len nacas, kandidu nimi nevyhubite. candida sa zivi sacharidmi, ked ju chcete vyhladovat, treba ich uplne zo stravy vyradit cca na 2 tyzdne, potom pomaly pridavat (tyka sa to vsetkych sacharidov, nie len jednoduchych cukrov), takisto aj mliecne vyrobky, zahlienuju, trochu bieleho prirodneho jogurtu je v poriadku. a treba odstranit kysle prostredie v tele, tiez podporuje candidu. vela cistej nebublinkovej vody, surovej, dusenej, varenej zeleniny, strukoviny, orechy, semiacka, klicky. dobre su aj cerstve zel. stavy. pri candide pozor aj na sladke ovocie, radsej nahradit zeleninou.

Elwine

ja som dostala oficialny nalez az pred tyzdnom, uzivam vaginalne tablety, nic mi k tomu viac nepovedal :/ tak som zvedava... kazdopadne som vylucila zo stravy bielu muku a cukor, co to som googlila o nejakych protikvasinkovych dietach...

nika1987

beriem probiotika aj vsetko mozne mi uz gynekolog predpisoval maste, tabletky.... a stale nic stale sa mi to vracia

17kika17

mám kvasinky a mne praveže gynekologyčka odporúčila mieko, hlavne kyslé. a neberiete žiadne probiotika a tak?