Mali ste s niekym sex, po ktorom ste sa uz nikdy nevideli

vvvv

ja som mala so sestrinim kamosom ..videli sme sa asi raz predtym vsetci spolu a potom uz len ja a on ..tak sme si unho zasexovali a potom sa uz nevideli leboja som nemala zaujem o nieco viac :) ale piseme si este na internete tak zbezne

nika1987

t333
suhlasim s tebou... jasne, ze si to myslela len obrazne ze ,,kazdemu,,

jedna
nemusis si vsetko brat tak uplne k srdcu stacilo napisat len ,,tak mne sa to nestalo,, a nie do cloveka hned zacat rypat.

bohuzial, volaktori ludia si myslia, ze su dokonali

Elwine

sex na jednu noc som zazila jedenkrat a nehodnotim to ani pozitivne, ani negativne... prespavala som u jedneho priatela z ciech, co to sme popili a kedze ja som pritahovala jeho a on mna, tak sa to jednoducho stalo... nevidim na tom nic zle, obaja sme dospeli a slusni ludia, ktori sa len jednoducho takymto sposobom "odreagovali"... nemala som vtedy trvaly vztah, nebola som nicim viazana, pouzili sme ochranu... clovek predsa nemoze ci skor nechce byt bez sexu dlhsiu dobu... tot moj nazor na danu temu

jedna

netusim ako to autorka myslela. ja to chapem tak, ako a akymi slovami je to napisane.
a nie len v tomto prispevku som sa stretla so zovseobecnovanim. napr. v teme o opitej dcere su tiez vyjadrenia, ze sa to stane kazdemu.
nastastie nie je to tak. su totizto aj taki ludia, ktori maju svoju dostojnost,hrdost a uroven. no samozrejme takyto nazor je pre takych, ktori sa opiju, ci opijaju do bezvedomia, posratia a popisania je takyto nazor nepripustny.

t333

ok, napisala sice "stane sa to kazdemu", ale som presvedceny, ze to tak sama nemyslela a chcela skor "mnohym sa to stane"...

jedna

t333, vsak to. ak chce rozobrat svoju zivotnu chybu, tak ok. ale nech nepriklincuje to na konci vetou, ze stane sa to kazdemu! lebo kazdy nerobi tie iste chyby ako dotycny. takze ak uz si za podavanie si svojich skusenosti, tak nech, ale nezovseobecnujme si tu svoje chyby a nerobme z neho celoplosny problem. a preto som sa ozyvala, lebo mne napr. sa to nestalo a nesuhlasim s tym, ze hadze to napr. aj na mna. takze ak respekt, tak poprosim o respekt aj mojho nazoru.
..a nejde o rypanie.

t333

jedna:
neviem co je to tu za fenomen na tomto fore, rypat a kydat na ludi, ktori tu chcu rozbrat svoje zivotne situacie, problemy, chyby...
Mimochodm, kto to tebe pripisuje ako chybu? O com melies? Ked si to vztahujes na seba tvoj problem. Naco takto podrazdene reagujes?
Ale toto su presne ludia, ktori si myslia, ze su dokonali a ktori DOTERAZ v zivote nezakopli. Ked sa im to vsak stane (v akejkolvek oblasti - nemam na mysli len sex a vztahy) tak skrotnu...

jedna

najtrapnejsie je, ked si dotycny ospravedlnuje svoje konanie slovami: stane sa to kazdemu...
nie. KAZDEMU sa to nestalo a nestava a nie kazdy ma "zaludok" na jednorazovky. takze v prvom rade si za svoje konanie neste same zodpovednost a nesnazte sa inym pripisovat svoje chyby

t333

ano presne take nieco ako pisala bebe1111. proste absolutne ziaden dalsi kontakt a pod.
pohlavnu chorobu som nechytil. ochrana bola...
uz su to 2 roky a stalo to cele za hovno (a to napriek tomu, ze som chlap a nikoho som nepodviedol :). stretko z netu s o dost starsou, kde sme uz dopredu vedeli, ze pojde len o to...

bebe1111

vtedy som bola aj ja slobodna a nikto ma doma nečakal...teraz mam priatela a nikdy by som ho nepodviedla, je mi to aj proti srsti podvadzanie, ked je človek sam, nech si uživa s kym chce...mne sa to len raz našťastie stalo a už to nechcem zažiť...ten chalan ma vôbec nepritahoval, ale obaja sme mali trochu vypite, no ale stalo, stane sa to každemu