Zubne implantaty

karioll2

nie je to injekcia,ale cital som o tom,su to v podstate tvoje kmenove bunky s informaciou aby z nich boli zuby,
ale bude tam urcite neskutocne tlaky od vyrobcov protez

lena251

Mam jeden a mna vysiel pre 9 rokmi 23.000,-
No neviem co je na tom pravdy, ale pocula som, ze v roku 2013 budu injekcie po kt. vyrastu znova vlastne zuby. Vraj sa robia pokusy na krysach a tam to funguje. Co si o tom myslite? a vraj to nebude take drahe ani. Hmm, keby to bola pravda je to super, nie?

sya

aaa pravdu mas dievca... my asi hovorime o korunkach... tie ked ti na zbrusene zuby nasadi zub... a mozno alzbee spoluziak ma predne vytrhane a nasadeny cely rad tych siestich zubou na bocne, ktore len zbrusil...aj ked myslim, ze ich ma zbrusene skor ako vytrhane... a ten imlantat, to je to zeliezko do dasna a na to sa napajaju zuby??? ale tie by mu urcite potom netrebalo na kazdy zub jeden...

alzbee

eminia: a aky je v tom rozdiel, nech som mudrejsia?:)) lebo on mal take zvlastne zuby, ze mal medzi nimi strasne medzere..akoby mu niektore chybali. A vravel, ze tie horne predne mu vytrhali vsetky a dali umele a ze platil 30 000 sk. Tym padom som myslela, ze umele zuby som vlastne zubne implantaty. Ci sa pletiem teda? :-O

eminia

Je rozdiel implantát a korunky na zuboch, cize za 6 horných zubov ten spoluziak nemohol zaplatit 30 OOO, Sk pretoze cena jedneho implantátu sa pohybuje od 15 000 do 35 000 jedneho zuba to znamena ze este krat tých sest zubov.

alzbee

Spoluziak si daval spravit hornych 6zubov a platil vyse 30 000 sk...veru, veru-za zuby sa platia neskutocne prachy a zubari maju zlate remeslo!