Hrcka na prsniku

lucinna777

Ahojte som tehotná a som v siedmom mesiaci tehotenstva...asi pred týždnom som si našla hrčku na pravom prsníku pri bradavke nebolí ma len tam narástla...čo to môže byť, mám strach :(

radu

ahojte, ja som si tiez nasla hrcku bola som s tym u lekara a povedal ze to nebude nic vazne pre istotu ma poslal na sono, myslim si ze to robi kazdy....tak sa musim objednat na sono, ale chcem vam povedat je jednoznacne najlepsie navstivit lekara ja som sa bala veelmi a ani neviete ako sa mi ulavilo tak zadny strach a paniku.

magdalena123

ja som si tiez taku nasla predvcerom a tiez mam pred menzesom..pockam par dni a ak nezmizne, tak pojdem tiez k lekarke a tiez ma to trochen boli

aaaaaaaaaa

no to urcite ano:)este som aj taky stresant...a nemusela ma posielat na sono?mi to bolo divne lebo kazdi pisal o sone a tak

NAĎA14

Som rada že ti to tak dopadlo.A ty si sa bala ísť k doktorovi vieš si predstaviť aké nervy by si stále mala?Dnes sa ti určite bude lepšie zaspávať ako cez víkend.

aaaaaaaaaa

takze bola som dnes u doktorky a povedala ze to nic nie je:))..ze to nie je limfativkeho povodu..a ze to moze byt tukove alebo voda v tom moze byt este..tak mam pockat kym mi nevytecie...som taka stastna:)))ze som tam bola

aaaaaaaaaa

nie pohybliva nie je:(....dufam aj ja..vobec som netusila ze sa s takymto niecim stretnem..vzdy to bolo tak nejak mimo mna..a teraz to je tu...mozno zle..a mozno nie