Problem s vypadavanim vlasov :(

Príspevok v téme: Problem s vypadavanim vlasov :(
nikto001

potrebovala by som pomoct.Uz dlhsi cas sa trapim,mam 17 rok.a strasne mi vypadavaju vlasy.pouzim sampon proti tomu aj berem ako vitamin zinok ale uz dlhsi cas nic a stale rovnako.Vlasy mam jak slamu,nepoznate nieco ale fakt dobre co by mi pomohlo? a dalo sa kupit v lekarni?.. prosiim neviem si pomoct a nechcem o par rokov skoncit bez vlasov a este nedavno som si po prvykrat nafarbila celu hlavu moze to byt aj kvoli tomu? prosiim pomozte mi

- mira

Vlasy vypadávajú predovšetkým ľuďom s vlhkou a mastnou pokožkou na hlave. Príčinou sú sladkosti, ovocie a nápoje ktoré sú sladené, aromatizované, povzbudzujúce, s chemickými pridanými látkami, prípadne ovocné šťavy. Príčinou môže byť i viac tuku, hlavne z mliečnych výrobkov.

Pokožka sa časom môže stať nadmerne suchou, to je vtedy, keď podkožný tuk zatuhne a bránu prechodu mastnoty na povrch.

Riešením je uvedené jedlá a nápoje vynechať, pomáha i masáž hlavy, vtieranie zázvorovej šťavy.

:)

ahoj ja mám tiež 17 a vlasy mi padajú cca 5 mesiacov okolo 200 vlasov aj viac denne a vyskúšala som takmer všetko a najlepšie z prírodnych vodičiek je podľa mňa reghaar a od kožnej je najlepší neoapil ( najsilnejší ) bohužial mne nič nepomohlo :( ale určite by si mala navštíviť aj lekára držím palce :)

evellina

ahoj....aj ja mam problem s padanim vlasov,ale ja mavam aj take mastnejsie lupiny vo vlasoch a tak musim stale chodit na kozne a ona mi vzdy nieco predpise,lebo teraz je tych pripravkov strasne vela...ale zatial co mam zo vsetkeho vyskusane,tak mi najviac pomaha bezfarebna henna,ja si ju kupuzjem v takom prasku a potom si to riedim vodou a nanesiem na vlasy,niekedy aj na celu noc a rano normalne vlasy umyjem...ale asi pred 3 mesiacmi som si dala spravit na vlasy taky slabsi zlatisty melir a teraz sa bojim tu hennu pouzit,aby mi nezafarbila vlasy na zeleno...xi,xi....ale pisala som mail distributorovi henny a uistil ma,ze bezfarebna henna je naozaj bezfarebna a je len na regeneraciu vlasov.Teda ja som s nou naozaj spokojna a hlavne mam po nej take pevne vlasy,hustejsie a zbavim sa aj lupiniek a vlasy sa mi tak nemastia.Hlavne zinok uzivaj dlhodobo a je dobry si kupit aj panthenol na cmulanie-maju ho v lekarni,tak drzim ti prsteky aby si mala vlasky zdrave...pa

joni_

myslim ze tu uz je nejaka takato tema, skus si pohladat, ja osbne neviem poradit nieco proti vypadavaniu, ale ked vravis ze je to uz dlhsie a nic nepomaha, skusila by som lekara a rozbor krvi, mozno ti chyba nejaky vitamin alebo mas nieco s imunitou....
teraz ma napada Reghaar od Walmarku, maju to aj v lekarni, ja som to kedysi uzivala na zlepsenie kvality vlasov a naozaj to bolo poznat, pisu tam ze je to aj proti vypadavniu ale to neviem posudit, myslim ze je to aj vo forme tabletiek aj ako sampon, skus pozriet na stranke Walmark