nechapem

Príspevok v téme: nechapem
breza77

Som 47 rocna zena,mam vztah s priatelom o rok starsim.Ako rozmyslam a rozmyslam,logiku nenachadzam.Mozno poradite,o co ide.Spolu sa pozname 7 mesiacov,mam velmi rada priatela,ale ked pride na temu ,ze po nom velmi tuzim az z toho blaznim,stale to hodi do autu a povie ,ze to riesit nechce,normalne odmieta sex.Pri tom drzi ma za ruku,bozky len take starecke,ked som sa ho pytala,ci niekedy uz lubil povedal ,ze nie.je po rozvode dva roky,stara sa o syna,ja som po rozvode 13 rokov.Velmi ma pritahuje,je to chlap ok,ale urcite temy mi vobec nedovoli otvorit,Rozhodla som sa ,ze ukoncim toto moje trapenie,vymazane cislo a koniec,Zaujima ma vas nazor,len mi tu nezacnite ma kritizovat.

bodocka

hm a prave preto je to cudne, lebo je uz starsi.. mal by vediet ze komunikacia vo vztahu je dolezita, ved preboha zil v manzelstve.. vies mne to pripada, ze je sebecky, ved to je tazke stale mu ostupovat ked si zvedava.. to by sa dalo ta zvedavost, ale ved to ubyja.. teda aspon myslim a pripada mi ze nie je az tak vhodny do partnerstva. takto sa zit neda ked druha strana ma tajomstva. su ludia ktory by mu to vobec netolerovali. bavi ta jeho nedostupnost no uz ani to nie je zabavne. skus si to s nim vyriesit nejak. inak nech ta nemetie ze sa venuje psychologii.. neznamena to, ze ju ovlada...

breza77

bodocka,mas pravdu,takeho nedostupneho chlapa som nemala,sama nechapem moju reakciu spravania,preco tomu tak dovolim.mala som pred tym vztah,kde sme rozoberali aj male detaily pri milovani a hladali vzdy nieco nove,nepoznane a odrazu toto.je pozorny so zenami to vie,nepije,vymysli vylet,ale o sexe povie,ze o tejto teme sa nechce bavit.po vcerajsku som zmazala cislo z mobilu,aby som nezavolala,uvidim,co urobi,musim sa od teho odputat,lebo ma takyto vztah deprimuje,hoci ma ako osoba velmi pritahuje,ale co z neopatovanej lasky,vravi..lepsie cakane ako prezite,ale mi mame svooj vek a spravanie patnastrocnych mame za sebou,pozname sa uz na 8 mesiac.a ako sa spraval k zene,o tom sa nebavi,len povedal ,ze odisla k inemu.nema priatelov,nikam nechodi,jedine s dcerou ,ktora zije s manzelkou alebo niekedy so mnou,je taky samotar,o svojom zivote sa nerrozrava a ni so svojimi spolocnikmi,nechapem,venujem sa psychologii cloveka ako hobby,ale toto nema u mna vysvetlenie,preto som sa obratila na debatu tu..

bodocka

ked som to tu tak citala, mam pocit ze je to dalsi sebec..ano, mozno bol zneuzivany alebo co, mozno je gay a dalsie moznosti, ale ako moze byt charakter a nic ti nepovedat? proste ty ho chces, tuzis po nom a on nema snahu ti nic vysvetlit, preoc je chladny? je to normalne? ale takto to vo vztahu nechodi. vo vztahu sa ma hovorit o vsetkom ked je to potrebne a on si este vybera o ktorej teme budete hovorit a o ktorej nie?
a este ako pises mas pred nim velky respekt.. ale mozno aj ten velky respekt je na zavadu. laka ta preto, lebo takeho si este nemala, ale nehovorit o takej veci preco nechce sex, a ze ho vobec nechce... myslim, ze keby cakal na vhodnu chvilu ho mat s tebou, tak ti to da najavo, povie , naznaci ale preco sa ty mas vzdy stiahnut? mozno som len kriticka no mne sa z tvojho pisania jeho chovanie nepaci. aky bol k manzelke? aj k nej sa tak choval?

breza77

dakujem za tuto debatu,citim sa teraz ako 15 rocna a keby som nepouzivala mozog,tak by som sa obliekla a zabuchala na jeho dvere,hoci som tam este nebola,este raz dakujem za diskusiu,pomohla..

breza77

cim viac tu o tom pisem,tym viac mi nedovoluje sa odputat,skusim odstup a uvidim,urcite reakcia bude ,ze sa ozve,zaujimave je aj to ,ze casto povie,ze sme neboli este tam a tam,ze sa tam vyberieme,ale konkretne,kedy to uz nedotiahne