nechapem

Príspevok v téme: nechapem
breza77

Som 47 rocna zena,mam vztah s priatelom o rok starsim.Ako rozmyslam a rozmyslam,logiku nenachadzam.Mozno poradite,o co ide.Spolu sa pozname 7 mesiacov,mam velmi rada priatela,ale ked pride na temu ,ze po nom velmi tuzim az z toho blaznim,stale to hodi do autu a povie ,ze to riesit nechce,normalne odmieta sex.Pri tom drzi ma za ruku,bozky len take starecke,ked som sa ho pytala,ci niekedy uz lubil povedal ,ze nie.je po rozvode dva roky,stara sa o syna,ja som po rozvode 13 rokov.Velmi ma pritahuje,je to chlap ok,ale urcite temy mi vobec nedovoli otvorit,Rozhodla som sa ,ze ukoncim toto moje trapenie,vymazane cislo a koniec,Zaujima ma vas nazor,len mi tu nezacnite ma kritizovat.

alzbee

kosa: a smiem sa spytat, ze odkial pochadzas? :)) lebo mam spoluziacku zo Srbska a ona pise podobne ako ty:) Si odniekal z Balkanu? :)

kosa

breza77,

tvoj prjatel mozno bol vo vztahu, v ktorom bol zneuzivany.

aj z toho duovodu sa snazi aby vas vztach bol realny a prjatelsky a nje zalozeny na sebeckosti ( ked ty chces seks)

prepac ze sa vyjadrujem takto tunak.

stranka zdravje.sk sa pomaly vracja k totalitnym praktikam, a rusi slobodu slova....

nuz ale na Slovensku po slovensky....len aby demokracija nebola :)

breza77

jajka001 to by ma nenapadlo,ze by mohol byt homosexual,nema priatelov,v kancelarii sedia traja a vobec sa nebavia o sukromi,stretava sa iba so sestrou a a so mnou via c sa bavi po telefone ako osobne,pretelefonujeme denne aj hodinu dve,ale ked poviem ,ze ideme vonku tak je unaveny,pri tom nema doma syna,ze moze,ma velmi rad samotu,ja som dost akcny typ,on viac lenivejsi a pohodak,nic si neplanuje,pri tom ma firmu,neviem...

jajka001_

ak ti za to naozaj stoji, ostan s nim a zisti preco ma problem so sexom. mozno ma nejaky blok, mozno nema chut na sex, mozno ma zdravotne problemy, mozno sa hanbi, mozno je homosexual...moznosti je vela...
ved mozete ostat len priatelia
ty stojis o intenzivnejsi vztah, jemu by to mozno stacilo