svalovka :(

VincentV

Bogeyman: daj si paralen, horúci kúpeľ a skus postupne popreťahovať nohy rozhodne vkuse nelež lebo to iba zbrzdíš.

Bogeyman

Ahojte všetci. Mám brutálnu svalovku na nohách a neviem či to mám rozhýbavať pretože keď som sa o to aj pokúsil tak mi to veľmi nepomohlo a mám pocit že je to ešte horšie.

VincentV

pussa 262 : neviem ten pojem bohužiaľ definovať, ale rovnaký problém som mal zhruba pred dvoma mesiacmi, prešlo to samo, akurát to trvalo niečo vyše dvoch týždňov...dvoch náramne bolestivých týždňov, radšej skús doktorku, možno ti to nejako urýchli.

pussa 262

no mna boli iba na tom mieste a ked sa nadychnem je bolest aj pri srdci...nemozem dychat poriadne a to co som pisala:/

pussa 262

ja mam taky problem,ze ma strasnne boli chrbtica a nemozem sa nadychnut poriadne ani kychnut,ani zivnut,ani fukat nos...v skole na telesnej sme hrali iba basket,moze to byt z toho ze som spala asi v jednej polohe celu noc?viem,ze v ten den som spala velmi ostro.

alebo co to moze byt hm?:(je to neprijemne,boli to 2den,natahujem sa a teraz som precvicila chrbat .
dakujem

Ivka 1

Horuci kupel po sportovych aktivitach je super. Vzdy to tak praktizujem po aerobiku a svalovku nemavam. Skus ten horuci kupel aj ked dodatocne a hrejivy masazny gel na uvolnenie svalstva.