VYTRHNUTY ZUB A KVASINKY

Príspevok v téme: VYTRHNUTY ZUB A KVASINKY
nikagold

asi od zaciatku tohto roka mavam problem s castymi kvasinkami, nikdy predtym som nic take nemala... nepomahali ziadne maste, tabletky, capiky, probiotika, nic co mi doktor poradil. Az pred 2 tyzdnami mi vytrhli zub ktory ma predtym vobec nebolel len 1 den a hned som isla k zubarovi, vytrhol mi ho a na koreni som mala hnis, cize volaky zapal o ktorom som ani netusila. A odvtedy mam pokoj, proste mi svrbenie, vytok a to vsetko same preslo ani som nic nebrala. Citala som, ze kvasinky mozu suvisiet aj so zubami, je to pravda? Ma s tym niektora skusenost, mohol mi tento zapal a hnis na koreni zubu sposobovat kvasinky?

alzbee

Tu na fore jedna baba pisala, ze tiez jej kvasinky zmizli, ked si dala do poriadku vsetky zuby...podla mna nieco pravdy na to moze byt...

aluska

hm ja by som povedala ze ak si mala nelieceny zapal zubu/korena/dasna tak si mala mozno znizenu imunitu a to mohlo sposobit kvasinky..lebo kvasinky su len o imunite...no ale to je len taka moja polemika..tazko povedat..akonahle sa ti znizi imunita z akehokolvek dovodu tak je to len sanca pre kvasinky