škaredé alebo pekné predavačky?

uhlie

Pekne predavcky, alebo lepsie napisane, predavacky, ktore si to o sebe myslia, su unas vacsinou velmi drze a lenive. Casto sa mi stava, ze si v obchode musim dat zavolat veduceho predajne a stazovat sa na ne.

ewelin28

ja popri studiu na VS brigadujem ako pokladnicka v Tescu..a snazim sa byt mila na zakaznikov..aj ked nemam velmi svoj den...lebo velmi dobre viem..ako to dokaze pokazit naladu....ak platim pri neprijemnej a drzej predavacke.....ale nie vzdy to ide..to mi verte..hlavne ak dojde daky drzy zakaznik, ktory sa tam na mna vyvrieska....lebo bud mu zena doma nedala..alebo mal pruser v praci...minule jednej mojej kolegyni zakaznik zacal nadavat aka je sprosta..hlupa..ze nic nevie..a to len preto...aby jej ukazal prazdny vozik..mal v nom totiz pohadzanych kopec veci..a kto mohol vediet ci tam este nieco nema..nevravim ze narocky to ked tak musel urobit..ale ved aj mne sa uz parkrat stalo ze som zabudla nieco vylozit....
ono to je tak....zakaznicka by mala byt vzdy mila..ale v posldnej dobe su zakaznici taki sprosti a drzi..ze sa to naozaj neda..aj ked chceme.....a tak ako vas dokaze potesit usmev a mily pristup predavacky..tak nas predavacky dokaze povzbudit zas mily pristup od vas :)
a co sa tyka vyberu..mne je uplne jedno ako vyzera predavacka..idem tam , kde je najmenej ludi..a ked je viac volnych pokaldni...tak idem k tej co vyzera milsie no :D

Jassmina001

Je úplne jedno ako vyzerá predavačka, hlavne nech je milá, ochotná,nevtieravá a vedomostne zdatná, čo sa týka predaja konkrétneho výrobku.Doubledog koho chceš presviedčať o opaku, že neveríš ako ľudom nezáleží ako vyzerá predavačka.To je asi tvoj názor.Do obchodu sa chodí hlavne nakupovať, tu sa nehovorí o barmanke ale o predavačke.

predavacka

Prosim Vas zeny,dievcata,chlapci a muzi,ktori robite predavacov v Ba trebars take Tesco,alebo iny obchodny dom ako sa vam tato praca paci ake su vyhody a nevyhody vasej prace a kolko zarabate? Ja som predavacka,ale som tuto pracu velmi dlho nerobila,viem,ze by ma to bavilo zase,hlavne kvoli kontaktu s ludmi. Dakujem za reakcie...

jaja365

to je jedno hlavne len nech mi nedaju to iste dva krat nahodene to mam stale kupim jednu muku a mam tam dve nahodene stale som pri informaciach a tam mi peniaze vracaju a stale už kukam na blok co mi nahodili

Petuska B

no vidíš a ja som nevedela, že oni sú pravé a také dokonalé :-))Ale dík, už to viem, teraz už viem, že to neni klam čo nám podsúva Americký filmový priemysel a že tie herečky sú skutočne prirodzene krásne a naozaj vyštudovali jadrovú fyziku a okrem toho majú ešte aj super kondičku na záchranu sveta a ľudstva :-)