Zvyseny testosteron u zeny

Príspevok v téme: Zvyseny testosteron u zeny
Bora-Bora

Mam trosicku nad normu testosteron, tesne vedla normy, ostatne hormony vysli v poriadku, gyneokolog to vobec neriesi, iba povedal, ze je vsetko ok, potom som si vsimla v karte, ze tam bolo oznacene, ze ten vysledok je nad normu. Ako s alieci vyssia hladina testosteronu? podavanim estrogenu? a ked je estrogen v norme? Neriesila by som to, ale v poslednej dobe mi padaju vlasy, tak sa bojim, ci prave to nemoze byt na pricine. Dakujem za rady :)

smutna10

prosim vas. mam zvysenu hladinu testosteronu a gynekolog mi predpisal liek Luivac...ja niesom gynekolog, ale o hormonoch som sa v pribalovom letaku moc nedocitala, je to na posilnenie imunity...mate s tym niekto skusenosti??? okrem ineho v letaku je uplne ine davkovanie, ako mi on povedal! tak ja uz neviem :( dakujem za odpovede

nika11

ahojte
,
mne gyn. dal PROVERA a maz vysoky testosteron.Odporucil mi vsak Diane35.
Vraj mam anoovulaciu. Nechapem naco mi chcel dat antisu ked ta zabranuje dozrievaniu vajicok. To je v podstate anoovulacia ze vajicko nedozrie.Odmietla som antisu lebo som ju uz bral Diane35 a to som nevedela v akom mnozstve mam testosteron. len som mu povedala ze mam nadmerne ochlpenie.Ale nijak obzvlast nepomohla. Mam jej doma este tak na 8 mesiacov ale bojim sa ju brat.Mate skusenosti? rozmysklam ist na endokrynologiu lebo ma nebavia tie tmave chlpky stale z brady trhat a kontrolovat to v zrkadle stale

Bora-bora

Ivka - odpisala som Ti

aja - bola som u gyndosa, povedal, ze to je este v norme, ze ked to je desne za, ze je to zanedbatelne a ziadnu poruchu nemam a ze mam jest viac vitaminov takze asi tak, no nic zacinam s vitaminmi centrum a tým aktivatorom

Ivka 1

Dievcata na zvysenu tvorbu testosteronu je velmi dobra kombinacia vcelej materskej kasicky a wild yamu. Ak budete chciet,ozvite sa mi. Idem objednavat , tak sa mozeme podelit o naklady na postovne.