Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sampon na zjemnenie vlasov

Lucinka33

Andulina, tiez by som ti poradila nejaky prirodny sampon /ale len pokial mas svoje prirodne vlasy, nefarbene chemicky, inak by mohol vysusovat/. Ja mam podobny druh vlasov ako ty a zjemnila mi ich maska na vlasy Wonder od Gestil. Treba ju umyvat z vlasov len vlaznou vodou, nie teplou. Tu je mapka, kde ju dostat kupit: www.probeauty.sk Hladaj stanky s dekorativnou kozmetikou Golden Rose :) A tiez ju predava jedna pani na Mimibazare.

isabelle

Z tych beznych samponov este mozem odporucit Gliss Kur sampon - ruzove a zlte balenie:)
Bezoplachovy spray k tomu tak isto...

isabelle

Ja by som ti odporucila skusit Laveru, je to ale drahsi bio sampon na prirodnejsej baze nez bezne sampony. Dostat ho aj v Dmku:)
Pre suche vlasy ho maju s vytazkami z ruze, k nemu i kondicioner a kuru na vlasy. A potom tiez pre citlivu vlasovu pokozku a vlasy s vytazkami mandli. Lavera ma viac druhov samponov aj na internetovych obchodoch:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.