Vyrazky z jedla

karioll2

ladybrd
lieky typu telfast,co su najmodernejsie ti pecen neznicia,nikto ti na alergiu na potraviny neda lieky,nechapem,preco so mnou stale bojujes
alergia zvykne prejst do astmy a neliecena astma zvykne cloveka zabit

za8icka

Ako mozes vediet za sa ti to uzivanim liekov iba zhorsi ked este nemas ani poriadne urcenu diagnozu? Pokial mas alergiu, nejaka domaca liecba ti moze iba tazko pomoct. Ak je alergia na nejaku potravinu, treba sa tej potravine vyhybat alebo brat na nu lieky. Nie hladat nejaky sposob ako ju vyliecit. Keby sa to dalo, tak nie su ludia alergicky na zlozku v muke,mloieku atd.

karioll2

neviem preco by ti nemala dat,mas predsa narok na vysetrenie u alergologa a vobec nie je podstatne co si o tom tvoja obvodna mysli
a okrem toho vzdy mozes dat na nu podnet na urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou ak mas dojem,ze ta neliecia ako by mali

ladybird

ale aj tak, prepac karioll2, ale nechcem brat antihistaminika alebo co, znici mi to pecen a alergie sa len zhorsia po case.chcela som len vediet, ako si s tym poradil niekto, co je na tom podobne

karioll2

iste,prave preto jej stale pisem,ze musi ist k alergologovi aby ju vytestoval na potraviny a hlavne na skrizene alergie.samozrejme,ze ked bude alergicka na paradajku,nebude brat lieky,ale nebude ju jest
ale tak ako skoro vsade ,je to tu ako hadzat hrach na stenu

za8icka

no pokial viem tak alergia sa vyliecit neda a alergici beru lieky aby im pomohli tu alergiu potlacit alebo zlepsit

ladybird

urcite je to z jedla..u obvodnej som bola, povedala, ze mam tie potraviny vynechat a tym to skoncilo..pocula som ale, ze alergolog len predpise lieky na potlacenie alergie, ale nie na vyliecenie a potom sa to tiez len stupnuje vsetko..

za8icka

najlepsie by bolo keby si si zasla tomu alergologovi a k obvodnemu nech ti s tym nejako pomozu. Ak je to s potravin a ako pises tvoj okruh sa zmensuje, takto nebudes moct za chvilku nic jest