Rychli rast - uz len 5 rokov zivota

Príspevok v téme: Rychli rast - uz len 5 rokov zivota
burgeno

cau ludia , zacnem tym ze od malicka trpim akousi poruchou rastu , teraz mam 15 rokov a uz meriam 213 cm , vcera som bol na kolacik u babicky a ta sa preriekla , pytala sa nieco ako ze :no co budes robit tych 5 rokov co ti ostava ? a ja som nevedel ocom vyprava tak som sa spytal rodicov a oni mi potvrdily ze im v nemocnici povedaly ze sa dozijem tak 20 rokov
toto ked som pocul tak som skoro spadol zo stolicky....
hovoria ze taky ludia co narastaju do takych rozmerov umieraju dost skoro..
som sa na 4 hodiny zatvoril do izby a plakal som.. aj celu noc som plakal....
hovoria ze sa da podstupit akasi operacia ale na to kaslem z vysoka ..
co by ste robily na mojom mieste

zuzic

eliz ma pravdu. aj ked to poviem drsne ale ona to tiez bud skusi alebo...ty tiez to skus a mozno budes moct zit... hlavne sa nevzdavaj! a ked sa to nepodari nadej umiera posledna!

eliz48

Burgeno,si velmi mladý abi si sa vzdával.Je to hlupe čo tá tvoja babka vyviedla,asi je už senilná alebo čo. Ty sa hlavne nevzdávaj,môj dedko mal výšku213cm a dožil sa 72r.
Ja mám pred sebou operáciu alebo pol roka života .Alebo-alebo.
Som oproti tebe starena ale skúsim to.Ty to prosím ťa tiež skús. Daj si šancu.A never všetkému čo ti kto hovorí aj keby to mal byť prorok. Hlavne sa upokoj a snaž sa byť štastný.

Peto T

burgeno: V prvom rade si uvedom, koľko zdravých mladých ľudí zomrie každý deň pri nehodách. To, že si niekto myslí, že v 20-tich zomrieš, ešte nič neznamená. Mnohí zomrú skôr, a mnohí, ktorých medicína už "pochovala", prežili svojich lekárov. Nikto z nás nevie, dokedy tu bude.

Možno nás aj tak budú chcieť čoskoro všetkých pomaly vykántriť nejakými vynútenými vakcínami, tak prečo im to uľahčovať! ;-)

Má zmysel začať budovať svoj vzťah s Bohom. Každý človek raz zomrie, ale je lepšie potom pokračovať s Ním ;-)

Môj názor je, že ak Ti hrozí obehový kolaps, tak popri pestrej strave by mu mohli predísť vysoké každodenné dávky vitamínu C (aj niekoľko gramov), ak máš v poriadku obličky, metabolizmus železa a medi. Treba ho užívať na viackrát denne, s jedlom, a veľa piť. Ale to je už iná téma rizikaockovania.sk

Každopádne choď za lekárom a nechaj si to vysvetliť.

Ave99

Burgeno
zrejme si nevieme predstavit, co prezivas.Ale zacni bojovat. Povedz rodicom, ze chces vyuzit všetky prostriedky, oslovte najlepsieho lekara, prip. viacerych, hladaj informacie, nedaj sa. Ale musis to chciet a nevidim dovod preco by si to mal vzdavat. Ked sa raz obzries, aby si mohol povedat,ze si preto spravil vsetko. Zvladnes to.

čípoš

Burgero skús si nájsť na nete správy o najvyššom človeku sveta meria 246,50 cm a to preto lebo mu zistili nádor na mozgu a ten mu spôsobil nadmernú produkciu rastového hormónu a kým sa nezbavil do vtedy rástol preto tá výška. Nie si ten istý prípad? Dnes aj keď má takú výšku chce mať deti a rodinu bez si príklad. Začni sa o seba starať a nie ubýjať sa osudom ktorý ťa zasiahol Držím palce....Možno bude s teba guinessový rekordér.

Petuska B

burgeno vieš koľko ľudí už takto lekári pochovali? Pred vyše desiatimi rokmi som bola jednou z nich, nevzdala som to, a zaujímavé bolo, že kým jeden lekár mi stanovil smrteľnú diagnózu, druhý bol šokovaný pretože mi nič také nezistil. Nič sa neje také horúce ako sa navarí, hlavne teda ja osobne neverím nikomu a ničomu, pokiaľ sa o tom sama nepresvedčím, nevyskúšam atď. A aj keby ma pochovali, tak zmením stravu, začnem žiť zdravšie, vyhľadám si info a nakúpim nejaké prírodné doplnky, ktoré na to sú, alebo absolvujem akupunktúru, je toľko možností. Len človek musí chcieť a musí vedieť čo chce a či mu ten jeho život stojí za trošku námahy. Nebudem ťa ľutovať, ak potrebuješ poľutovať si na zlej adrese, ak chceš informácie ako bojovať, ok.

kaciatko7

burgeno, alkoholom nic nevyriesis, len si poskodis a mozno aj svoj momentalny zdravotny problem. je potrebne hladat riesenie, nie sa utapat a hadzat flintu do zita, ano, lekari sa castokrat mylia, zisti si co najviac o svojej choroe, snaz sa s tym nieco robit. nariekat a opijat sa ti nepomoze. nemoze ta dat dole to, ze niekto sa o tebe vyjadri, ze mas len 5 rkov, treba zabojovat a nie hned mysliet na najhorsie. zistoval si si ohladom toho nieco?