Rychli rast - uz len 5 rokov zivota

Príspevok v téme: Rychli rast - uz len 5 rokov zivota
burgeno

cau ludia , zacnem tym ze od malicka trpim akousi poruchou rastu , teraz mam 15 rokov a uz meriam 213 cm , vcera som bol na kolacik u babicky a ta sa preriekla , pytala sa nieco ako ze :no co budes robit tych 5 rokov co ti ostava ? a ja som nevedel ocom vyprava tak som sa spytal rodicov a oni mi potvrdily ze im v nemocnici povedaly ze sa dozijem tak 20 rokov
toto ked som pocul tak som skoro spadol zo stolicky....
hovoria ze taky ludia co narastaju do takych rozmerov umieraju dost skoro..
som sa na 4 hodiny zatvoril do izby a plakal som.. aj celu noc som plakal....
hovoria ze sa da podstupit akasi operacia ale na to kaslem z vysoka ..
co by ste robily na mojom mieste

zuzic

podla toho o aku operaciu ide. musis opisat rizika ktore operaciou vzniknu, usmesnost....urcite by som vsak hladala nejake informacie ohladom mojej choroby a skontaktovala sa s ludmi ktori ju tiez maju...ako sa vola ta choroba?

maja.

Ziaden lekar to nemoze vediet. Netrap sa, kludne sa mozes dozit aj 90- ky. O tom vsetkom rozhoduje niekto iny......... . Moja rada znie: ,,vsetko rob ako doposial a hlavne nemysli na hluposti,, na 50- ku si na mna spomen he he

katka 1111

zmýšľanie má veľkú moc!!! ak sa naprogramuješ tak, že máš len 5 rokov života tak to aj dopadne, takže hlavu hore a čáka ťa ešte dlhý život!!!! Držím palec!!!!

mmmmmmmmm

ahoj..neviem, aké máš zdrav.problémy..ale ver, že aj lekári sa mýlia!!!
užívaj si života naplno a nemysli nato, aj keď je to ťažké
skús na internete niečo pohľadať ohľadne teba...tvojej diagnozy a nezúfaj
a je veľmi veľa vysokých a aj naopak až príliš nízkych ľudí..a dožívajú sa krásneho veku