Som zufala zo svojej pleti a to mam len 15

Príspevok v téme: Som zufala zo svojej pleti a to mam len 15
NOEMIa

LUDIA,som uz zufala,preco nemoze mat kazdy nadhernu plet?strasne ma to poznacilo.najradsej by som bola keby som mala nieco ako harry potterovsky plast pod ktory by som sa niekedy mohla skryt.uz to dalej nezvladam.akne mi zmenilo zivot. teda kozna mi zmenila zivot. K HORSIEMU.!!!to koli nej sa mi spravilo akne.koli akne nechodim von , len vtedy ked sa mi zda ze aj bez makeupu sa to da vydrzat na dennom svetle.MOJE PROBLEMY SU TIeTO ale neviem AKO ICH RIESIT:1. MASTNA PLET (cela tvar) 2. cierne bodky . mam pocit ze su uplne vsade , na celej tvari , som sama bodka a pomaly sa mi uz vytvaraju aj na usnom lalociku. 3. vyrazky. 4. t zonu mam ruzovuuuu..a ja sa toho neviem zbavit. je to strasne.a pomaly uz aj lica.najhorsie este je ze sa mi vytvaraju obcas aj vyrazky na krku.!!! RNG!!! pomozmiiii.. NIECO CO NAOZAJ STOJI ZA VYSKUSANIEEEE>> CO POMAHA..

zuzanana12

V prvom rade si plet nevytlacaj!!! V druhom rade sa vyvaruj peelingom, pretoze tie zapal len roznasaju a nepouzivaj ziadne pletove vody ani specialne cistiace pripravky, ktore obsahuju vela alkoholu, tvoja plet totiz bude reagovat tym, ze zacne produkovat este viacej mazu... Pravidelne si plet odlic, vycisti a nakremuj s kremom na mastnu plet. Plet si cisti pravidelne rano a vecer. Chod za kozmetickou na nejaku masku (v ziadnom pripade nie na peeling) minimalne raz za dva tyzdne. Najlepsie by bola nejaka maska na stahovanie porov... A musis byt trpezliva, z dna na den sa ti plet neupravi. Pi vela vody a skus sama pozorovat, ako sa tvoja plet sprava na rozne druhy jedal a na kozmeticke pripravky. (Moja plet zle znasa vsetky druhy orechov :D)

NOEMIa

rng neni chlap??ano viem citala som jeho prispevky ale vsade pise o nejakom kokosovom oleji a ja nwm ze kde ho treba kupit..alebo ako ho uzivat.

sade8

skinoren, aj to som mala - a nepomohlo, iba chvilku, to nie je riesenie

treba zvnutra sa liecit, a nie len povrchovo

NOEMIa

Luucia.pretoze mam len 15 a este sa stale vyvyjam cize tie hormony by podla mna mohli strasne sa zmiast alebo ja nwm . proste hormonalna liecba neprichadza do uvahy. a mama mi ju v ziadnom pripade nedovoli.a citala som vela takych clankov ze ked vysadis hak tak sa to znova vrati .podla mna ta hak len skodi telu

Luucia

NOEMI
ahoj, tiez mam 15 r. a az donedavna som mala rovnake problemy s pletou.
Zasla som ku koznej a ta mi predpisala SKINOREN, a uz po par dnoch som mala tvar krasnu. :) Skinoren som uzivala 2x denne a naozaj pomohol. Teraz uzivam HAK 3. mesiac a Skinoren uz nepouzivam, antikoncepcia je na tvar sice dobra, ale na tvojej pleti sa stale budu objavovat nejake tie pupaky.. nie je to liek. A uz vobec nie je vhodna LEN na plet. Su to hormony a tie, chces ci nie, tvojmu telu skodia. (BTW preco nemozes mat HAK?)
Takze kozna-Skinoren-2x denne mazat a vysledok mi potom prosim co najskor oznam. :)

mojeneckoo

NO riešenim na ťažke akne je Roacutan, ale je to tazky liek. Sama som ho brala v 18tich. A take rady, ze pit vodu a jest zdravo, to teda fakt absolutne nepomaha, ani vela zinku nepomohlo, viem, cim prechadzas, sama som to zazila,s tazkym akne som lezala dokonca na koznom v nemocnici...