moletky- potrebujete k sexu dlhši penis ?

Príspevok v téme: moletky- potrebujete k sexu dlhši penis ?
macko pu

Viem ,že sa to bude dať dost blbé ,že sa na to pytam, ale chcem vedieť, či je to len moj problem, alebo aj ostatnych objemnejších dám ?
chcem vedieť, či Vám tiež nestačia kratšie parametre partnera , nie kvoli tomu ,že ju mam hlboku ale preto ,že objemnejšie telo , nedovoli uplný doty, jednoducho mam vždy problem, že moje stehna alebo zadok nepustia partnerov penis celkom na spravne miesto a nadoraz.....
Budem rada ak napišu moletky svoje skusenosti

AdamKrt

Teda neviem, ale ak spravne pocitam matematiku a zenska vagina ma priemerne 9cm, tak 15cm penis narazat bude. Ved krcok maternice sa da nahmatat aj prstami a tie nebyvaju take dlhe.

macko pu

pre AdamKrt,,,,,ja viem že ženska vagina nie je nekonečna ale nejde o tych 10 cm vo vnutri ale o to, že sa tam penis musi dostať, a ked je kratky (15 cm) tak jednoducho nedočiahne nadoraz a to mi vadi ,,,,,,,,,,,

AdamKrt

Vsak dlhy penis neni tiez vyhra. Zenska vagina je dlha priemerne tak 9cm. Musi sa pre penis natahovat. Vacsi penis znamena uz pri niektorych polohach, ze to zenu boli a je jej to neprijemne. Preto moze muz s dlhym penisom robit iba niektore polohy, ak nechce ublizit partnerke.

Skor hrubka je dolezita. Pri moletkach bude dolezite, aby si nasli polohu, pri ktorej ide penis poriadne hlboko. Napr. misionar s nohami do zadu, alebo roztiahnutymi, ci od zadu poloha.