gynekolog

aluska

no mne sa tiez nerobia a toto sa mi robi...a to je ako podkozny pupak alebo ja neviem jak to nazvat ale hovorim strasne je to opuchnute a strasne to boli...neviem no tazko povedat...ja som mala toto ale ked si si neni ista tak chod k doktorovi a spytaj sa..za to nic nedas..clovek nikdy nevie

vccgch

tak vdaka,za rady.
len mne nikde inde na tele chlpy nezarastaju ani sa nerobia vyrazky po holeni,a toto je fakt divne,nvm ci je to vyrazky cico,je to take tvrde jak vred skor.

aluska

podla mna to mas zapaleny korienok od chlpku...mne sa to casto robi, brutalne to boli a je z toho strasne bolavy velky opuchnuty pupak a neda sa to vytlacit...teda ja mam toto lebo som sa pytala aj doktora,
a povedal mi ze to je velmi caste ked sa zeny holia.
netreba panikarit

vccgch

nie nieje,aspon myslim,skor to je jak vred by som povedala,aj to boli trocha,ale vzdy to tak po troch dnoch zmizne

vccgch

vzdy inde,ale to nieje tak,ze sa mi stale robi,napr. naposledy sa mi zrobil este pred pol rokom,a som rozmyslala,ze az ked sa vyspim s frajerom tak tam pojdem

alzbee

19 rokov je dost nato, aby si sla na gyndu:) ked si panna, tak ta vysetri cez konecnik-neboj sa, nie je to nic bolesitve...taktiez ti prehmata aj prsia, postlaca podbrusko. Na gynekologiu sa nechodi, len ked su problemy, ale aj preventivne kazdy rok. A ten hrbol? definuj blizsie, ze kde sa ti robi?

vccgch

kde ma prehmata ? to aj cytologiu mi urobi ?
cize to nic neni ten hrbolcek ? som myslela,ze nejaka infekcia .....ked nic,tak ani za nim nejdem v tom pripade....