Účinky imunoglokánu

Príspevok v téme: Účinky imunoglokánu
chorôbka:(

Chcela by som sa opýtať, či máte skúsenosti s kapsulami imunoglukán - výťažok z hlivy ústricovej. Ja som ho začala užívať len v nedeľu. Aké máte skúsenosti vy? A ako dlho trvá, kým vidieť účinok (zlepšenie zdravotného stavu)? Myslíte si, že je dobré ho užívať?
Vopred ďakujem

titi...

agaven aj ja dávam svojej dcérke 11 ročnej hliviačik.uvidíme čo spraví.Zas moja menšia ani za svet to nechce,jej to nechutí,tak tej dávam marťankov.

chorôbka:(

Mne imunoglukán poradila lekárnička. Je dosť drahý (pre mňa), ale hovorím si, ak to má pomôcť, budem jej napokon vďačná.
Bola som len zvedavá na váš názor, aby som zistila, či je fakt dobrá tá hliva ústricová alebo to bol len obchodný ťah...

Princesska

Brala som cca 2-3 mesiace po vybere mandli a je pravda, ze som chora nebola, neviem vsak ci to bolo vyberom mandli, ze sa stav zlepsil, alebo ucinkami imunoglukanu, no v case ked som ho brala, boli vsetci doma chorí mna to obislo tak mozno na tom cosi bude, mna skor zaujima od ktorej firmy je hliva ustricova najlepsia, teraz som pýtala nieco silenjsie kao imunoglukan a kupila som si nejaký cesky pripravok od firmy Imunit -nepoznam ho, ale podla lekárnika ma najvyssiu koncentraciu betaglukanu ako ostatne pripravky som zvedava aký bude

doubledog

ja som tiez pozoroval zlepsenie zdravia
ale nebolo to az tak vyrazne, ako som cakal
napriek tomu, je to podla mna dobry pripravok

koštialko

Aj moje deti uživali imunoglukam ale syrup. Bola som s nim velmi spokojna. Prestali byť stale chore, ako to bolo predtym ked nastupili do škôlky. Absolvovali sme 2x trojmesačne liečebne kury a od tej doby mame pokoj. Jedno čo nam konečne zabralo a sme v pohode.Odporučam....

agaven

ja davam hlivaček s prichutou jablka a rušky som spokojna davam to dietatu zatial sa drži nema dlhodoby sopel ani kasel ja som spokojna