problémy so žalúdkom

Príspevok v téme: problémy so žalúdkom
kolinia2

Dobrý deň, už asi dva týždne mám problémy so žalúdkom. Ťažko sa to dá opísať, jesť mi chutí, ale väčšinou, čo zjem, tak sa cítim plná, dakedy mám aj kŕče. Nad ránom sa budím, s bolesťami chrbtice na viacerých miestach, ale neviem, či to s tým súvisí. Väčšinou ma bolí pod ľavým rebrom priamo žalúdok alebo ľavá strana chrbtice. Môžete mi poradiť, veľmi sa bojím gastroenterologa a hadicky, neznasam to !!!!

mirka 23

môže to byť tabletkami..
Ale probioticke jogurty nie su v žiadnom pripade probiotika :) psylium je fajn, tie ľanove semienka su tiež super. A na tvojom mieste si kupim kvalitne probiotika a enzymy.

kolinia2

No ved praveze som brala aj vlakninu - psylium husks ale neberiem to dako pravidelne, aj vselijake probioticke jogurty, no fakt neviem, ale zabudla som pripomenut, ze beriem uz asi styri mesiace antidepresiva, dost ludi mi vravi, ze stav, ktory mam - uzkostna porucha, sa na jesen zhorsuje, ale tak predtym som nemavala problemy so zaludkom.... : (

mirka 23

V každom prípade skus najprv pobrať probiotiká, enzýmy a vlákninu (stačia namleté ľanové semienka) a uvidíš čo to spraví.

kolinia2

ale veď žlčník sa nachádza na opačnej strane... takže si nie som istá a hadičky sa bojím ako čert kríža, ide o to, že ja neznesiem do úst ani paličku u doktorky, nedá sa také vyšetrenie spraviť iným spôsobom, čítala som dačo o dychovom teste...

blackberry

Neviem či to náhodou nebude žlčník...možno len piesok v ňom...ale určite odporúčam návštevu doktorky :-))) a hadičky sa neboj....:-)))