Veríte tučnej babe kt. poovie že je so sebou spokojná?????

Príspevok v téme: Veríte tučnej babe kt. poovie že je so sebou spokojná?????
veronika415

Ja osobne nie. Dost ma stve ked niekto naraza na moju postavu .Zhodila som 14 kil . Upravenoou stravou . Aj teraz rozmyslam co ale hlavne kedy pocas nda zjem .
Niekedy sa mi vlasy jezia ked vidim co je mlada baba kt to ozaj netreba!!!! Hamburger kola... Ble :(
A potom hrdo vyhlasi ze ona je so sebou spokojna!!!! . No vzapati sa stazuje ze v obchoe maju len male cisla. Dneska som bola konkretne ja svedkom takehoto rozhovoru :))) Koho chcu tiie tucne baby presvecit??? Seba?? A co je na tom ked ja mam 55 kil a 172 cm?? A taka baba mi povie ze vyzeram ako anorektik a blaa blaa... A jej slanina preteka cez rifle!!!
TAk koho chcu presvecit ze su so sebou spokojne??? ved kazdy sa chce pacit ci nie?? Ved tu nejde len o krasu ale aj o ZDRAVIE !!

Alžbeta

...neviem,či im to verím, asi nie, lebo viem podľa seba, že hoci som mala iba neakých 12 kg navyše, tak ma to poriadne štvalo a cítila som sa hrozne (a to už nemám "20") - nebolo to ľahké trvalo to asi rok kým som sa do toho zahryzla ale PODARILO SA ...
... držím všetkým palce čo sa na to dajú a teším sa s nimi - VERTE IDE TO ....

jejeje

pre aja05:

máš pravdu.bola som takmer 130 kilová a ludia sa mi posmievali...
teraz mi závidia...
už mám skoro o polovicu menej kíl...a som rada,že som sa slaninky zbavila. som zdravšia a cítim sa lepšie,ovela.
a som hrdá na to,čo som dosiahla:-)
a ešte na záver :
NIKDY SOM NEBOLA SPOKOJNA s tým,že som tučná...

pan tau

Neverim, pretoze som si to sam prezival a viem, ze su to len vyhovorky. Okrem toho byt tlsty znamena ze sa clovek viac poti blbo sa citi, nemoze si obliect niektore veci ktore by chcel nosit (to sa tyka zien) a kazdy pohyb je pre tlsteho boj.

Maxi

Petuška má pravdu, obezita je choroba sama o sebe a prináša so sebou ďalšie. Viem aké je to cítiť opvržlivé pohľady v tomto ponímaní zdravých a predovšetkým žien. Ja som sa rozhodla spraviť všetko pre to aby som schudla a ked sa to podarí určite sa mienim zapojiť do nejakého programu na pomoc obéznym...

aja05

prosim ta nauc sa citat a potom sa rozpisuj, pisala som ze na to sa neda zabudnut ake to bolo! nezabudla som na to a nikdy nezabudnem.

Petuska B

"a verte, že na to sa nedá ľahko zabudnúť aké to bolo vtedy a aké je to teraz !"
ajka práve o tom som písala, že by ste nemali zabúdať na to, ako ste sa vtedy cítili, na to, ako vás to trápilo a boleli vás takéto reči od iných ľudí. Tak prečo na to potom rýchlo zabudnete a správate sa rovnako hnusne teraz vy k tým, ktorí možno potrebujú skôr pomoc a nie odsudzovanie??? Vždy keď čosi dosiahnete, skúste to použiť a nie využiť, použite to tak, že pomôžete zas vy niekomu, kto vašu pomoc potrebuje, rovnako, ako ste ju kedysi potrebovali vy a nevyužívajte to, iba pre seba a preto aby ste sa vy cítili ešte lepšie na úkor niekoho iného. Obezita je choroba, vy sa normálne vysmievate a súdite niekoho, kto trpí nejakou chorobou?

aja05

no že kto neschudol tak vela - nevie aké to je byť schudnutým novým človekom - tí čo sú chudí celý život, tým sa ľahko vyskakuje - že teraz súdime iných - tých tučných, ale to nie je tak, že by sme ich súdili za to, píšeme svoj názor - a verte, že na to sa nedá ľahko zabudnúť aké to bolo vtedy a aké je to teraz !