Veríte tučnej babe kt. poovie že je so sebou spokojná?????

Príspevok v téme: Veríte tučnej babe kt. poovie že je so sebou spokojná?????
veronika415

Ja osobne nie. Dost ma stve ked niekto naraza na moju postavu .Zhodila som 14 kil . Upravenoou stravou . Aj teraz rozmyslam co ale hlavne kedy pocas nda zjem .
Niekedy sa mi vlasy jezia ked vidim co je mlada baba kt to ozaj netreba!!!! Hamburger kola... Ble :(
A potom hrdo vyhlasi ze ona je so sebou spokojna!!!! . No vzapati sa stazuje ze v obchoe maju len male cisla. Dneska som bola konkretne ja svedkom takehoto rozhovoru :))) Koho chcu tiie tucne baby presvecit??? Seba?? A co je na tom ked ja mam 55 kil a 172 cm?? A taka baba mi povie ze vyzeram ako anorektik a blaa blaa... A jej slanina preteka cez rifle!!!
TAk koho chcu presvecit ze su so sebou spokojne??? ved kazdy sa chce pacit ci nie?? Ved tu nejde len o krasu ale aj o ZDRAVIE !!

Lenusxx

Je to tak velmi nepodstatne. Kym nebudete mat naozajstne problemy a naozajstne choroby, asi nepochopite, ze ci ma niekto 10,20 kg navyse a je zdravy, je to naozaj nepodstatne. ano starat sa o seba, ale ja si myslim, ze aj moletnejsie zeny mozu trvdit, ze su spokojne. Mne pridu take vesele kopy, niekedy im az zavidim. Ja by som prijala par kil navyse.

babenka1

k teme: ale schudnut skoro 40 kg za tri mesiace je velmi rýchle, neodrazilo sa ti to na zdravi? Viem, že sa to dá, keď sa človek strašne prísne stravuje a veľa cvičí, poznám dievčatá, ktoré schudli za krátky čas veľa kg, ale dosť im visela koža a mali aj problémy s vypadavaním vlasov.

k teme

ja som tucna bola a viem ake to je z oboch stran.a verim ak tucna zena povie ze je so sebou spokojna.lebo spokojnost a vnutorna vyrovnavost nie je o vahe!ja som sa sama sebe ako tucna nepacila,to uznam,ale ze by som si teraz o sebe myslela aka som nadherna a dokonala len preto ze som schudla tak to nehrozi.a stale som so sebou nespokojna.a to nie som ani tucna!

aja05

vyhrate nemam, ale sama som sa rozhodla to zmenit a treba na to pevnu volu a nie len reci ... a nekritizujem ich len som vyjadrila svoj nazor - a vidim to z ineho pohladu aj preto co sa mi kedysi stalo

veronaM

mne je to jasne, ze si clovek uvedomi..., bla, bla, bla...., ale uz zvlast od teba nie je na mieste, ked kritizujes ostatnych. este si nevyhrala!
ja som nikdy nebola tucna, takze neviem, o com to je, ale ani nikdy nenadavam na tucnych ludi!

veronaM

aja05 & veronika415
preco, ked vidite tucnu zenu, ako sa napchava na ulici, tak ju neupozornite na to, ako si nici zdravie a ako vam zalezi na jej zdravi??? alebo nemate odvahu? ci sa obavate pripadnej facky? odvaha je len tu, na nete, ze?
aja05/ hovori sa, ze: zabudol vôl, kedy teľaťom bol!
mam spustu kolegyn, ktore su tucne. nikdy si o nich nemyslim nic zle, ked sa napchavaju. je to ich vec, ich zivot, ja ich za to kritizovat nebudem. tak to nerobte ani vy!

k teme

mila veronika-kym tucny schudne,chudy aj umre...tak pozor aby to nebol aj tvoj pripad:)
a neviem co sa skryvas za to ze ta to trapi pre ich zdravie-co chudi ludia nebyvaju chori???

aja05

ja s tebou veronika napr suhlasim, schudla som 30kg, odvtedy mam iny nazor, nehovorim mat par kg nadvahu, ale ked sa pozriem na niektorych ludi okolo seba ako doslova zeru - a to nevravim o zelenine :D tak mi je z toho zle, raz za čas si kazdy urcite dopraje, ale kazdy den a potom sa cuduje ako vyzera a ze nenatiahne nohavice?