Stužková a všetky tie drobnosti

Príspevok v téme: Stužková a všetky tie drobnosti
Gill

Ahojte baby,
o chvilu ma caka stuzkova a mam par otazok, resp. neviem sa rozhodnut.

1. Dlhe alebo kratke saty? Podla mna su kratke ovela praktickejsie a skor ich neskor vyuzijem, ale vsetky dievcata budu mat dlhe. Nebudem vytrcat ked budem mat jedina kratke?

2. Zas saty :D Kupovali ste ci pozicali? Ja by som zas najradsej kupila, lebo nechcem zbytocne vyhodit peniaze za pozicanie. Nepacia sa mi vsetky tie roby, najradsej by som mala len nejake jednoduche.

3. Davali ste sa malovat a cesat? Uces si asi urobit dam, ale namalovat...no neviem. Tiez sa mi zda zbytocne..

4. Nechty...nebude to blbe, ked si ich nepojdem dat upravit, len si ich doma nalakujem nejakym lakom co sa hodi k satam?

Moje spoluzicky maju roby, pozicane alebo kupene, davaju si robit vlasy, nechty, licenie...ja som skor za nieco jednoduchsie. Co myslite?

tekvicka_

1.ja som mala dlhe ale take dvojdielne, kvazi kozrzet ale bola to len latka skor taky top, inak mavam vzdy na svadbu inu stuzkovu tanecne kratke saty.
mala som saty uplne jednoduche podla mojho navrhu a nechcela som precancane a mali velky uspech
2. dala som ich sit jednej znamej takze vysli lacno
3.mam dlhe vlasy a davala som si vlasy vycesat aby vydrzali, mam ich dot jemne ale teraz by som sa uz ucesala mozno aj sama lebo som sa to trochu naucila :D
Malovala som sa sama, to mi celkom ide, ale urcite by som nesla niekde do salonu...keby som bola uplne drevo tak to dam kamoske :D
4. nechty len nalakovane, ja sama mam musim sa pochvalit krasne dlhe nechty uz dlhe roky a upravujem si ich sama...zda sa mi zbytocne davat nejake gelovky a pod iba koli stuzkovej, este ked na to nie je ktosi zvyknuty tak to moze byt este horsie
tiez nie som ten typ co by ma to nejak tyralo

miroslavenka

Ja som to mala takto:
1. Dlhe
2. Kupovala
3. Davala som sa len malovat, jezka netreba upravovat :) A malovat tiez len preto, ze vizazistka je mamina kamoska, urobila mi to zadara.
4. Vobec to nebude blbe. Mna dokonca vecer pred svadbou donutili ist urobit nechty, chcela som si ich len sama nalakovat, ved som si ich pestovala... Takze na stuzkovej podla mna absolutne nevadi, ked ich nebudes mat robene.

Ja tiez nie som na taketo prkotinky...