som hlupa??

Príspevok v téme: som hlupa??
evinka19

ahojte
mam priatela ktora ma ma rad taku aka som, jeho sestry su super ideme spolu n dovolenku...lenze ja som hlupa... moj pritel sa snazi plati mi dovolenku a ja mu hovorim ze keb som sa mala este raz rozhodnut tak zena nu nejdem... moja postava nie zla mam 90-65-95 lenze ja som vo vsetkom hrozna... moj problem je vtom ze neznasam by odhalena... trvalo dlho kym som sa priatelovi ukazala na svetle a terazmam este aj pred sestrami jeho... a este oni pacuju a kupuju sa kazdu chvilu nieco nove plavky maju pekne proste vsetko a este moj priatel mi to vsetko ukazuje co kupili.. ja mam uplne obycajne plavky viete studujem a nasi prerabaju dom a este aj moja stuzkova tak nemozem si kupiovat teraz nejako moc drahe oblecenie a tak... a je mi z toho do placu no viem ze mi budete pisat ze som hlupa ale potrebovala som sa vyrozpravat pretoze ma to nici ked si predstavim ze sa ma budu vidiet v plavkach.. nepoviem to priatelovi uz sa "bijem" za to ze som mu povedala ze by som tam uz nesla

Mamama

Ako sorry, ale prispevok od Dadadadada ma strasne sklamal.Odkazujem cloveku, ktory sa takto vyjadruje, ze je presne to co tam napisala.fuj hanba, si nadavaj doma na rodicov a surodencov debilita

H2O

uvoľni sa, chill, na dovolenku sa ide relaxovať a nie sa stresovať :) ešte si nahodou zafixuješ v hlave predstavu dovolenky s neprijemnymi pocitmi a budeš mať s dovolenkami problem cely život

sansara

..neboj..raz aj možno dospeješ)))))) a potom nebudeš niečo takéto viac riešiť a meditovať nad zbytočnosťami malichernosťami a budeš si len s pôžitkom vychutnávať čo máš a ďakovať za to, čo a koho máš...lebo toto není a nemusí byť samozrejmosť. Preto si to sama nekaz))

Dadadadadada

vies o tom ze si uplna truba ze? si HLUPA,NEVDACNA,VYUZIVAVA suka ktora si mysli ze je viac nez je a velmi sa precenujes ..100 faciek od ocka a 300 od mamicky mozno sa uvedomis ..a ak toho chalana lubis co je jasne ze nelubis rura rozid sa snim tym mu urobis najvaciu laskavost v jeho zivote... :D boooze sorry ale normalne nervy si mi urobila :D mat tvoje problemy chlapca ktory mi plati dovolenky saty a ja ho zato budem bit a hadat sa snim ty proste sa daj liecit...ja nemam slov uz na taketo pice

bublik

uau a kam ides na tu dovolenku? aj ja chcem! cele leto som nikde nebola... ak je problem s plavkami, treba ich dat dole :-D ale vazne, nestresuj sa a uzi si to, mysli na to ako vam tam bude super, zabudni na peniaze, ked ta frajer pozval asi si to moze dovolit, tak prijmi jeho pozvanie so vsetkym co k tomu patri a vobec sa kvoli tomu necit blbo, iste ta lubi a uz sa tesi ako vam tam bude spolu fajn... a kvoli obleceniu sa netrap, aj tak sa ti nebude nikto pozerat na plavky ak mas naozaj taku postavu ako pises, ver mi :-D sestry su sestry, vobec sa s nimi neporovnavaj, ty si jeho laska, chlapom je aj tak jedno co maju baby oblecene, pokial su upravene. prijemnu dovolenku!

Lienkoo

Neboj, pre neho si urcite najkrajsia, najlepsia..Asi preco je s tebou? Lebo ta lubi taku aka si, tak hlavku hore a netrap sa :))

........lili

mas uplne perfaktnu postavu nemas sa za co hambit...co by som dala za tvoje miery........na plavkach nezalezi