meska mi menstruacia...

Príspevok v téme: meska mi menstruacia...
ladyyy

ked som mala neska dostat kramy a som ich nedostala..pociat sa to uz ze mi meskaju???... asi este nie sak? tiez som mala nechraneny..ale tak jednu mesnstruaciu som uz od vtedy mala..par dni po sexe... a testy dva som si robila 9 dni po a vysli negativne tak dufam ze niesom tehotna.(... to bolo tak ze najprv nechranenyy ..a ked to nenho prislo ho rychle vytiahol .. a potom o dva dni zas nechraneny ale to n´sa nespravil,,co vy na to???,

pastelka

JA NECHAPEM NACO KTORA SEXUJE, KED POTOM TU VYPISUJE CI MOZE BYT TEHOTNA ALEBO NIE, SAK BUD MAJTE OCHRANU, ALEBO TO NEROBTE A NIE SA POTOM KAZDA JEDNA VYPYTUJE CI MOZE BYT TEHOTNA, A KED TI VYSIEL TEST TAK CO STRESUJES, KED TI DEN MESKAJU KRAMY NEMUSIS BYT HNED V TOM..PANE BOZE...

ladyyy

nesk som ich uz dostala parada... a nem,ala som jeden negativny ale tri... a niesom blbna!!! pci,..........viem ze to bola blbost ale vtedy som si to nejak neuvedomila ..

michall_Ke

uplne blbe? dievca ty sa spametaj co robis oni ti pisu len pravdu a mne sa zda ze ta iwana111 a aj dole slecny co pisali tak maju uplnu pravdu. ano a pripajam sa aj ja.lebo ty si ta blba!!! najskor si uzivas bez ziadnej ochrany a teraz tu reves. na to si mala mysliet skor ako si to spravila lebo riziko tehotenstva tam je a aj ked tehotensky test bol negativny. poznam jeden pripad..mojej sestre sa to stalo ze mala negativny a zistila az po mesiaci ze je tehotna ale ona ma 27rokov:D no a mi do teba nevidime ci si tehotna alebo nie. chod ku doktorovi ten ti povie aka je pravda...a ak chces takto dalej sexovat tak vela stastia:D:D:D

ladyyy

boze vy ste uplne blbe ak my mienite vraviet ze som sprosta tak mi radsej ani naodpsujte!:/.... ja viemb ze to bola tatoalna kravina(!!
lae teraz sa bjim no ...ale ked som mala 3 neg testy tak by malo byt setko oks? ne,?. :/---

iwana111

ahoj moja, tak neviem ci ti ja poradim ale ja mam 16rokov, neviem ako ty:-) ale ja som asi pred troma mesiacmi zacala sexovat a vzdy sme mali iba kondom. a ked prisiel prvy sex tak menstruacia mi meskala 2tyzdne a tiez som si robila nejmenej 3tehotenske testy ktore vysli negativne a aj tak som si stale myslela ze som v tom a jasne ze som nebola. potom prisiel druhy sex,treti,stcrty, no a vzdy mi to zahadne aj tyzden meska:D ja mam kamaratku ktorej mamina je doktorka a ona mi vravela ze je to uplne normalne lebo ze telo si musi zvyknut na taku "novinku" :D...podla mna nie si tehotna, ak si si robila test a vysiel negativne tak v pohode...pockaj este take2-3tyzdne no a potom ak sa menstruacia nedostavi tak vyhladaj lekara

ladyyy

bbozeee mala som dostat kramy 22.9 a este stale nic :(((((( preco? moze to byt len tym ze mi este nechodi az takpravidelne ? :(

leeerka

tak ak vysiel negativny, tak tehotna uz nie si ... a rapiclear su dobre testy..aj ja som si ich kupovala ... no a teraz uz len mozes rozmyslat, aku ochranu pouzijes nabuduce, aby si sa nestresovala ...