Pervitin

Príspevok v téme: Pervitin
dievcaatko

ahojte.. uz je to 5ci 6mesiacov co denne uzivam pervitin:(nie len raz ale aj 3-4krat denne-len preto aby som nezaspala a mohla sa ucit...konecne sa mi to podarilo spravit polovicu z toho co som musela... ale uz dalej nemozem bojim sa ze sa stanem zavislou mam vyhlaat odbornu pomoc alebo co?neviem ako dalej..

kaciatko7

nikdy nie je dovod brat drogy...je to hnus, a urcite uz zavisla si, po tych davkach a dlhom case a este ked si to branie zdovodnujes a ospravedlnujes. skus nejake CPLDZ (centrum pre liecbu drogovych zavislosti) alebo najdi nejakeho psychiatra dobreho. rob s tym nieco, kym je cas. asi si este nevidela, co tato droga dokaze z ludi narobit.

dievcaatko

denne mg?..netusim stale 3-4-5dielikov.. kazdy je trochu velkostne iny podla toho aky sa mi podari zohnat.. ja som sa dotho dostala len preto lebo som chcela dobehnut zameskane v skole v zivote..

Malbor

5 mesiacov je dlha doba a ked to beries pravidelne tak to nie je dobre.Zajtra chod navstivit odbornika na drogovu problematiku- psychiatra.Kolko mg beries denne?

dievcaatko

bolo to odovodnene.. nemohla som bez toho ucit sa ani nic..proste potrebovala som povzbudit..kde najdem taku odbornu pomoc:?

kaciatko7

vykasli sa na to, ale rychlo, su aj ine prostriedky na unavu a ucenie ako zrovna drogy. no ale ak chces skoncit na psychiatrii, tak prosim. popytaj sa, co taky pervitin robi s mozgom a telom. nenic si zivot nejakou hnusnou chemiou. a kludne chod aj za psychologom, urcite ti pomoze. a vymen kamaratov, ak mas takych, co tiez beru. lebo do toho spadnes zas. drzim palce