Vztah cez internet - nahotinky na email

Príspevok v téme: Vztah cez internet - nahotinky na email
Bambi27

Chcela by som poradit. Uz niekolko mesiacov (7) si pisem s jednym muzom. Vsetko to zacala uplne nevinne, bavili sme sa o kadecom, ale aj o pocasi ;o) kazducky den. Obaja sme si vyplnali to, co nam vo vlastnych manzelstvach chybalo. Pred par tyzdnami prisla prosba o moje foto poodhalujuce viac ako to bezne. Poblaznena som nafotila par snimkov v spodnom pradle, nic nechutne, len jemne steklive a nevinne. O par tyzdnov nato, ma zacal velice prosikat, ze ma chce vidiet nahu. Nemam 15nast ani on, obaja sme dospleli ludia, ktory si rozumeju ale teraz naozaj neviem, co mam robit.Nie som z toho 3x nadsena a tak chcem vediet, ci bol niekdo v podobnej situacii a ako ste ju riesili.

Igor2

Petuška B Ja si myslím, že takých mužov je viac. Ja nehovorím, že som si trebárs aj nechtiac nepozrel nahú ženu v časopisoch. Ale vždy som mal pocit, že tá nahota mi nepatrí. Nemám na ňu právo.

Petuska B

"len asi nesplnaju tie predstavy, ktore zeny o nich maju na zaklade pismenok v mailoch". No ak je muž úprimný a v mailoch neklame, tomu potom zodpovedá aj ženina predstava o mužovi. Možno má dve tváre, jednu normálnu a druhú na nete a potom sa čuduje, odkiaľ preboha tá žena vzala taký názor na neho?? No od neho samotného. Keby bol sám sebou, správal sa normálne tak ako sa správa aj v reálnom svete.. Je trošku odvážne, sebavedomé až drzé o sebe tvrdiť, že k takým nepatríš. To by mali posúdiť iní.

frontman

toto je nejake cudne, prihlasilo ma to pod starym nickom, ktory mi uz dlho nefungoval, kvoli comu som ho musel zmenit
ale mne to tu blbne stale :(
doubledog

frontman

nie, medzi takych ja nepatrim
a myslim, ze ani vacsina inych muzov taka nie je
len asi nesplnaju tie predstavy, ktore zeny o nich maju na zaklade pismenok v mailoch

bodocka

Igor s tvojim nazorom suhlasim. ale to sa asi nikdy nestane. ja povazujem take zeny za sproste, ktore si seba vobec nevazia, nemaju v sebe kus cudnosti. nahoty sa mi zda ze je v poslednom case az az... neviem si predstavit ako to bude neskor... predavat sa za peniaze alebo sa ponuknut chlapovi.. je to otras.

Igor2

Keby záležalo na mne tak by som cenzúroval nahotu v časopisoch, na internete atď. Ja si vlastne kladiem otázku či ľudia, ktorí sa vyzliekajú do časopisu playboy atď. čiže napr. herečky.. atď sú normálne. Nie je to nejaká úchylka, keď sa napríklad aj vydatá žena -herečka, ktorá ma deti nechá fotiť pre časopis a jej nahé telo vidí množstvo ľudí. Tá nahota, ktorú všetci vidíme možno niektorým zatemňuje rozum. Každý by mal svoju nahotu predvádzať tam kde má opodstatnenie, kde je nevyhnutná - manželstvo, medicína...

Petuska B

Doubledog ty tiež patríš medzi takých mužov, ktorý si zvyšujú svoje ego na nete, považujú ženy za sprosté a neberú ich ako človeka, hrajú sa s nimi a iba ich využívajú?

Petuska B

áno moja, ale vtáka zoženieš na každom rohu ak ti ide iba o to, a keď je vydatá tak ho má aj doma a nepotrebuje to hľadať inde. Bolo by fajn keby bol k tomu vtákovi pribalený aj normálny citlivý chlap. Také 2 v 1 :-) Ale to už asi nepredávajú a už vôbec nevyrábajú :-)