Vztah cez internet - nahotinky na email

Príspevok v téme: Vztah cez internet - nahotinky na email
Bambi27

Chcela by som poradit. Uz niekolko mesiacov (7) si pisem s jednym muzom. Vsetko to zacala uplne nevinne, bavili sme sa o kadecom, ale aj o pocasi ;o) kazducky den. Obaja sme si vyplnali to, co nam vo vlastnych manzelstvach chybalo. Pred par tyzdnami prisla prosba o moje foto poodhalujuce viac ako to bezne. Poblaznena som nafotila par snimkov v spodnom pradle, nic nechutne, len jemne steklive a nevinne. O par tyzdnov nato, ma zacal velice prosikat, ze ma chce vidiet nahu. Nemam 15nast ani on, obaja sme dospleli ludia, ktory si rozumeju ale teraz naozaj neviem, co mam robit.Nie som z toho 3x nadsena a tak chcem vediet, ci bol niekdo v podobnej situacii a ako ste ju riesili.

evelynočka

Bambi ale vsak v konecnom dosledku o co ti ide?! vsak praveze o ten funny hompalajuci sa "tvor". ak by to tak nebolo, tak mu steklive fotky neposles. bavila by si sa s nim dalej len o pocasi...

Petuska B

Ano to je fakt a výstižné, no treba dať na svoj pocit a nevrhnúť sa hneď do náručia cudzieho muža, najmä keď cítim, že mu nemôžem dôverovať. Podozrivé je najmä to ak sa muž správa jeden deň milo a citlivo a na druhý deň sa správa ako totálny ko... ktorý zožral všetkú múdrosť sveta a má pocit, že mu všetko patrí. Takému mužovi logicky nedôverujem. No ak je tam čosi čo ma k nemu ťahá, čosi silné ale nedefinovateľné, udržujem tento vzťah dlhšie v nádeji, že predsa len nie je taký zlý, hoci mi svojím správaním dokazuje opak. U takého muža som viac než opatrná. Nahé fotky by som posielala iba svojmu partnerovi, ktorý by bol napr. dlhšie odcestovaný aby som udržiavala vášeň v našom vzťahu, aspoň teoreticky- v rámci možností. Určite nie cudziemu mužovi, s ktorým som sa v živote nestretla.

doubledog

pisanie cez net je rizikove kvoli velkej moznosti na skryvanie, klamanie ci manipulaciu.
treba ho asi fakt pouzit len na ziskanie zakladneho kontaktu a potom uz veci riesit osobne v reali, ked je obojstranny zaujem.
vztah cisto cez net moze cloveka uspokojit len ciastocne, niekomu to moze stacit, niekomu to stacit urcite nebude.
kazdy ma ine potreby

Petuska B

Keď sa raz zamoceš do klamstva, stáva sa s teba majster v klamaní, pán herec. Svedomie? To je iba na príťaž. Žiaľ táto skupinka mužov, nemá rada nikoho iného, okrem seba. Ani svoju manželku, deti a už vôbec nie milenku. Starajú sa iba o vlastné záujmy. Muži chcú od nás žien, aby boli u nás na prvom mieste, aby sme sa o nich starali, poskytovali im úžasný sex atď. Škoda len, že si to nevedia vážiť a neoplácajú to rovnakou mincou, tým, že by sme potom i my boli u nich na prvom mieste. Myslia si, že keď dosiahli úspech u jednej ženy, že ho budú mať aj u iných. Proste jeden úspech u jednej ženy ich povzbudí natoľko, že to skúšajú stále viac. Tam už nejde o potrebu naplniť, to čo mi u jednej ženy napr. môže chýbať, nejde o žiadne city ani o sex. Ide o závislosť, chorobu, musia stále dopovať svoje lačné ego ďalšími a ďalšími úspechmi, korisťami atď. Osobne si myslím, že som dosť odolná, ale pokiaľ sa muž začne správať voči mne ako arogantný ko..., majster sveta, ihneď vycítim, že to praktizuje vo veľkom a aj o čo mu ide, že si ma ako ženu a to, čo pre neho robím vôbec neváži a nemám najmenší dôvod, v takom vzťahu zostávať. Je toľko mužov, ktorí si vás aspoň budú vážiť, aj keď nie sú žiadny anjeli, ale aspoň vás neponižujú, neurážajú, nevymieňajú hneď za "niečo" lepšie. Aj tak časom prídu na to, že to čo ste im dávali vy, im žiadna iná žena nedá. Nie každá má na to nervy, žalúdok. Našťastie, to chodí tak, že ak mi je čosi málo, prídem o všetko. Aj o to, čo som mal a nestačilo mi to.

Bambi rada s tebou popíšem, môžme aj tu, i keď tu sa nemusia naše príspevky páčiť každému, alebo môžeš hodiť nejaký kontakt na seba a ja sa ti ozvem. Ako chceš, mne je to jedno.

Bambi27

Ok Petuska. Inak nechapem jednu vec. Ako sa ti chlapy dokazu tak uzasne pretvarovat?! Jeden den hraju na city, druhy den su arogantny - takmer bez zaujmu a tak stale dokoliecka. Ak 90% tychto internetovych lamacov srdc ;o) vodi zenske za nos, nemaju ziaden charakter? Vycitky svedomia? Volajte ma naivka, ale takto klamat by som niekoho, kto mi veri - nemohla.

Petuska B

Neviem, možno som staromódna, ale pre mňa je nahé telo dosť intímna záležitosť, ktorú by mal vidieť iba partner a takéto virtuálne love story aj keď sa nám- vám to možno zdá, že je to dôverné, predsa len je to cudzí chlap, ani keď sa zoznámite s nejakým mužom reálne, neukazujete sa mu predsa nahé hneď. Ide o to, že net love skresľuje, kým tomu človeku nevidím do očí a nevidím výraz jeho tváre, tak mu proste neverím a je to pre mňa cudzí muž. Milujem ťa sa predsa má hovoriť do očí alebo šepkať rovno do uška a nemôže ma niekto milovať, kto ma nepozná. To čo napíšete je jedna vec, to čo zažijete je vec druhá. Láska predsa nie je iba slovo, ktoré napíšem či poviem, láska je o niečom inom.
Camila to pekne napísala. Asi si muži myslia, že sa ženy zamilujú do ich vtáka, alebo nás tým nejak ohúria, alebo že nám to stačí, tak ako im. Oveľa viac ako ten najväčší vták na svete a najúžasnejší milenec, je muž s veľkým M a nie muž s veľkým vtákom :-) Muž, ktorý je citlivý, verný, vie, čo chce a nepotrebuje si dokazovať, že je chlap. Neviem, aj vy máte pocit, že taký už pomaly vymreli? Internet a jeho neobmedzené možnosti to dosť posral. Intimitu, lásku, "normálnosť". Asi je fakt rýchla doba a ľudia nemajú čas sa normálne zoznámiť, nemajú čas na city, nemajú sa v podstate ani kde zoznámiť, keď majú existenčné problémy, do popredia sa dostali peniaze a práca a na ostatné neostáva asi ani čas ani chuť. Ľudia si zabudli hovoriť ako sa majú radi, zabudli si hovoriť milé slová. Ženám to chýba, my proste potrebujeme mať pocit, že sme milované, chcené. Ženy hľadajú iba tento pocit lásky na nete, po väčšine ak to nie su ku..y tak nič iné cez net neriešia. Muži vidia príležitosť a asi žiadny si nenechá ruku otrhnúť. Nemám ilúzie o mužoch, že sú verní, no niektorí to už fakt preháňajú a nejde o kvalitu ale o kvantitu. Dnes, po skúsenostiach uprednostňujem reálnych mužov, ktorí nemajú na net čas :-) Asi preto, že už viem ako to chodí.
Bambi27 rada popíšem ale kontakt na seba nedám.

Bambi27

CHapem Camila, kiezby mi aj on take poslal, hned by som "vytriezvela" ;o) Nemam zaujem ocumovat chlapske prirodzenie, ved to je len funny hompalajuci sa "tvor" ;o)

Bambi27

Petuska B, ak by ta to moc neobtazovalo, kde ta mozem najst, mimo tohoto fora? chcela by som ti poslat rp alebo spravu.

camila

este by som rada napisala, ze ked mi poslal foto svojho vtaka, tak som uz nemala zaujem ani o tu virtualnu, ci telefonicku "lasku". riadne to posral!!