Giganticky aft

karioll2

co ine mu mam poradit,ked nejde k lekarovi ale sam sa lieci?a pockaj ake to tu naberie obratky ked sem nabehne kaciatko,peto t,damian,roman08,tico a pod.niekedy to je lepsie ako tv pozerat

lek

-mira jedol vsetko co spominas.. ja jem vsetko.. a skoro som zabudol napisat ze si na to davam jox sprej.. nikto tvrdi ze je to dobre, ale cital som niekde i opacne nazory.. mary-anne ako sa vola ta vodicka.. snad nas za reklamu nevymazu

mary-anne

vies, tie vitaminy a to vsetko ti to nevylieci , hlavne nie vtedy, ked to uzivas len teraz.. musis do dlhodobo uzivat, aby si sa tomu stranil do buducna.chapes? ja som pouzivala Mundisal gel, to je dobre pred jedlom hlavne si to natriet, ti to umrtvi , ale je taka fialova vodicka v lekarni,ta ze to vylieci.

lek

aft ci afta to je jedno. len nech je to uz prec :-) ..tak boli to, jasna vec.. ale nie tak extremne ze by som to nevydrzal.. a kupil som si b-komplex od tety lekarnicky, mi poradila a uzivam i ine vitaminy a doplnky, hlavne c-cko a zinok na zvysenie imunity, no sa mi zda ze po tyzdni je to stale rovnake..

mary-anne

je to afta, nie aft :) ale ved to je jedno vlastne. inac, ze neboli??? a si si isty, ze je to afta? lebo tie bolia vzdy a dost neprijemne. no co s tym? no mozes pockat, kym to prejde same:D alebo ist predsa do lekarne a kupit si na to nejaky pripravok :D no co ine ti poradit?