Ochlpenie

adri

ja poznam chlapov tiez ktory si holia nohy kvoli sportu napr a nie je teply.ale moj nazor je ze chlap by mal mat chlpate nohy a podpazuchov a .... by mal byt vyholeny...je to tak sexi:)

hmmmm

tak vies ked je chlap spoteny tak sa s nim nikdy nemiluje hoc by tie chlpy nemal:)a ked je osprchovany a vonavy tak mi je to päť ci tam nieco v podpazusi ma alebo nie, ale viac sa mi paci taky aky je, nie cly vyholeny...

love doctor

ja som tie poznal chlapov co sa vsade holili, a neboli teply. ja by som sa vsade neholil, no ale to je skor vec presvedcenia a vkusu ( moda mozno?)

adri

hmmmm Tebe nevadi ked je chlap spoteni?a ked si predstavis tie flaky pod pazuchov!a este k tomu si predstav ako mu odtial trcia chlpy ved to je podla mna nechutne!!

hmmmm

tak predpokladam ze nehovorime o 8-nikoch:) ja hovorim o takych 20 - 30 ročných chalanoc..:)takeho stareho tucneho si radsej ani nepredstavujem:)

secretkaa

pre hmmmm: nooo...ehm :) to zas ne. Sice neda sa povedat? ze by mi to vadilo, ale nieco na muzskych nohach by byt mohlo:) proste sa mi to celkom hnusi ked chlap nie je v podpazusi oholeny.. a este ked si predstavim nejakeho stareho tucneho :/ :D