Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tipy a triky pre zensky orgazmus

syliwiana

!Lisa9631! Aby som uzivala tabletky na dosiahnutie orgazmu by ma nikto nikdy nenahovoril! Zbytocne do seba pchat nejaku chemikaliu! Sorry ale toto je moj nazor a nezmenim ho!

zimba

@jozefinana - áno, on sa prirodzene stráca a po 30 roku života sa prestáva aj tvoriť, tak preto je fajn ho dopĺňať hoci aj takouto formou. A čo sa týka môjho kupovania, tak väčšinou ho objednávam zo stránky volupta. Nemusím nikam chodiť a v lekárni by som sa ho hanbila vypýtať. Takto si ho objednám a nikto o tom ani neviem, iba ja a manžel:-)
@darkina - tvoj drahý sa má na čo tešiť, keď si takáto nabudená :-D:-D

darkina

Zimba: Fajn, ďakujem aspoň za takúto odpoveď. Lebo som pozerala na internete to balenie a prišlo mi to veľa na jedno použitie:-D Hneď mi doplo, že to má byť asi na viac krát:-) Dobré vedieť, že čím viac tým lepšie. Poviem to aj môjmu drahému;-) Zajtra by mi to malo prísť, už sa neviem dočkať:-D:-D

jozefinana

Super Zimba!Vdaka aj za mna,ze si nam to takto napisala.A to sa vazne ten L-arginin prirodzene straca??To som vobec nevedela:-OEste by som sa chcela spytat,kde ten gel kupujes?V lekarni alebo ho cez internet objednavas?

zimba

@darkina - Na koľko krát mi vydrží to neviem, keďže som to nikdy nepočítala ale je pravda, že jeden sáček je na viacej použití. Stačí iba kvapka alebo už podľa toho, ako to s partnerom cítite. Mne napríklad môj drahý niekedy dá aj viacej toho géliku:-) Je to potom lepšie;-)

darkina

Ďakujeme ti zimba, že si nám tieto informácie napísala. Mňa by ešte zaujímalo, na koľko použití ti vydrží jeden ten sáčok? Lebo som pozerala ich stránku a tam som si prečítala, že stačí iba kvapka toho gélu, to fakt stačí?

zimba

@jozefinana @darkina - Napíšem vám to baby, nerobí mi to problém. Tieto veci sú normálne a malo by sa o nich rozprávať. Je to gél, ktorý dodáva telu L-arginin, ktorý sa prirodzene stráca. A obsahuje ešte všetky tieto zložky: Allantoin, Panthenol, kyselinu mliečnu, menthol a spomínaný arginín. A čo sa týka toho, či ich môže každá žena používať, tak áno - môže. Čo by ste ešte ohľadne nich potrebovali vedieť?

jozefinana

-zimba: mohla by si mi teda aspon ty napisat co je to za gelik?aj som tu pisala uz jednej babe,ale este tu asi nebola,kedze mi este neodpovedala a vobec neviem co obsahuje ten gel.domyslela som si,ze je na podporu zenskeho orgazmu ale co obsahuje?moze ho kazda zena pouzivat?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.