Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake saty sa hodia na stuzkovu

Príspevok v téme: Ake saty sa hodia na stuzkovu
katalinka

Ahojte, blizi sa mi stuzkova a potrebujem si kupit saty...neviem ale, ake sa na tuto prilezitost hodia viac..chcela by som nieco nie uplne dlhe a co najviac jednoduche...za prve, kratsie a neprezdobene saty sa mi pacia viac a za druhe na nejake honosnejsie a dlhsie ani nemam peniaze...predstavujem si nieco take ako tie v stredne na tomto obrazku -odkaz odstránený- hodia sa take na stuzkovu? diky

malina1

Tento rok by som odporúčala tieto spoločenské šaty na stužkovú .
www.salon-valery.sk
Teraz je to všetko ešte lacné , tak som sem to pre istotu vybavila : D

ebayka

katalinka tak tieto su velmi zaujimave..s tymi by si bola vynimocna, aj ked niesu prave jednoduche ako chces:))
cgi.ebay.co.uk
a inak tam je hrozne vela siat daj si www.ebay.co.uk a do vyhladavaca si daj cocktail dress a je ich tam okolo 20 000 :))

rukavka

suziluzi: nie, neboli cervene, bola to taka pestra kombinacia -
bielo-fialovo-modro-zlate
viem ze to znie prehnane ale vysledny efekt bol krasny

zuzula11

Rukavka ... rado sa stalo, ja si mala vsetky tie saty ulozene v Bookmarkoch pre moju sestru ... Tak nech sa ti vsetko podari!

rukavka

zuzula11: dakujem ti krasne ze si si dala taku namahu s tymi satami
velmi si mi pomohla lebo jedny su strasne podobne tym co mala na sebe Banaska
galeria.zoznam.sk
tieto len ona ich mala v inej farbe a iba jednovrstvove
ukazovala som ich spoluziacke a ona si spomenula na sto percent si je ista ze ona videla Banasku v tych satoch v Zivote, bol tam clanok ze v nich moderovala nejaky ples
tak v sobotu ideme do kniznice a budeme listovat stare Zivoty aby sme tie saty nasli
este raz vam vsetkym dakujem za rady

zuzula11

Rukavka ... sestra riesola nieco podobne, ked sa vydavala ... ma priserne chude ruky a potrebovala rukavy ... dam ti tu zopar linkov na svadobne aj spolocenske saty - mozno ta nieco oslovi :

www.sungboutiquela.com

- paci sa mi rieseny chrbat apritom zakrite rukavy, mozno by to chcelo trosku ozivit predok

www.thecustomdresses.com

www.thecustomdresses.com

www.promgirl.com

Tieto sa mne pacia najviac:

cybernetplaza.com

A este jedny, co mi padli do oka nedavno ...

galeria.zoznam.sk

matulia

rukavka, nad solarkom neuvazuj, jazvy by VOBEC nemali byt vystavene slnku take cerstve a nie to este solariu, to je same o sebe skodlive a jazva este aj cerstva, tak to by nedopadlo dobre..a jazva ma vzdy inu farbu ako ostatna pokozka takze bude vidno tak ci tak..vravim to lebo ja mam tiez jazvu, tiez na lavom ramene a je vidno stale, mam ju uz par rokov uz sa tam aj opalujem ale vzdy ma inu farbu..a co sa tyka stuzkovej, tak kaslala som nato, vzdy som sa za nu hambila lebo je tiez dlha, ale normalne som mala saty na tenke ramienka a stolu,ktoru som potom ale dala dole a myslim ze nikoho ta jazva netrapila:) ale samozrejme ide o tvoj pocit:)