Ake saty sa hodia na stuzkovu

Príspevok v téme: Ake saty sa hodia na stuzkovu
katalinka

Ahojte, blizi sa mi stuzkova a potrebujem si kupit saty...neviem ale, ake sa na tuto prilezitost hodia viac..chcela by som nieco nie uplne dlhe a co najviac jednoduche...za prve, kratsie a neprezdobene saty sa mi pacia viac a za druhe na nejake honosnejsie a dlhsie ani nemam peniaze...predstavujem si nieco take ako tie v stredne na tomto obrazku -odkaz odstránený- hodia sa take na stuzkovu? diky

zuzula11

Rukavka ... sestra riesola nieco podobne, ked sa vydavala ... ma priserne chude ruky a potrebovala rukavy ... dam ti tu zopar linkov na svadobne aj spolocenske saty - mozno ta nieco oslovi :

www.sungboutiquela.com

- paci sa mi rieseny chrbat apritom zakrite rukavy, mozno by to chcelo trosku ozivit predok

www.thecustomdresses.com

www.thecustomdresses.com

www.promgirl.com

Tieto sa mne pacia najviac:

cybernetplaza.com

A este jedny, co mi padli do oka nedavno ...

galeria.zoznam.sk

matulia

rukavka, nad solarkom neuvazuj, jazvy by VOBEC nemali byt vystavene slnku take cerstve a nie to este solariu, to je same o sebe skodlive a jazva este aj cerstva, tak to by nedopadlo dobre..a jazva ma vzdy inu farbu ako ostatna pokozka takze bude vidno tak ci tak..vravim to lebo ja mam tiez jazvu, tiez na lavom ramene a je vidno stale, mam ju uz par rokov uz sa tam aj opalujem ale vzdy ma inu farbu..a co sa tyka stuzkovej, tak kaslala som nato, vzdy som sa za nu hambila lebo je tiez dlha, ale normalne som mala saty na tenke ramienka a stolu,ktoru som potom ale dala dole a myslim ze nikoho ta jazva netrapila:) ale samozrejme ide o tvoj pocit:)

rukavka

nebudem to mat obviazane aj stehy budem mat vybrate ale jazva tam este bude
a chcem sa vyhnut takemu rieseniu ze si dam na korzetove saty nasit rukavky
este som rozmyslala nad takou vecou, ale neviem to najs a stve ma to:
ja mam jazvu len na tej lavej ruke
a raz som videla Adelu Banasovu v Smotanke alebo v nejakom casopise, mala nadherne volne saty iba s jednym rukavom druhy rukav proste nemala saty koncili pod pazuchou (boli take pestre)
ale neviem ten obrazok najst nikde
ani v archive Markizy
vie niekto ake saty mam na mysli???

lenuliatko

a myslis ze az do novembra to budes mat este obviazane?ja myslim ze nie.jazvu urcite zakryjes.neviem ci najdes nieco s polodhymi rukavmi.nebude to vyzerat dobre.mozno keby boli cipkovane tie rukavy.mne sa pacia take saty ze ako keby bez rukavov,korzet z latky a cipkovane rukavy..skusim najst take.ja som mala take svadobne saty.ak najdem poslem ti aspon pre predstavu.

lulluuu

normálne ukaz krajcirke saty kt. sa ti pacia a povedz jej aby k tomu prisila rukavy. mne by sa pacilo take "polopiersvitné" vies ako myslim...

rukavka

uvazovala som nad stolou ale nechcem
mala som stolu na plese pred rokom, velmi neprakticke, stale to pada :(
do solarka este nemozem je to zaviazane neviem dokedy

rukavka

ahojte nevedeli by ste mi poradit
na vsetkych tych obrazkoch su krasne saty ale na raminka s holymi rukami
ja som mala uraz a mam jazvu 16 cm akurat na lavom ramene uz sa hoji ale este ju bude v novembri vidno a neviem najst ziadne saty s rukavmi
rukavy dlhe alebo po lakte aspon poradite mi?
co som pozerala v obchode alebo aj nejake strihy tak vyzeraju ako pre stare zeny :(
staci mi obrazok krajcirka povedala ze ona mi spravi aj podla obrazka
dakujem