Ake saty sa hodia na stuzkovu

Príspevok v téme: Ake saty sa hodia na stuzkovu
katalinka

Ahojte, blizi sa mi stuzkova a potrebujem si kupit saty...neviem ale, ake sa na tuto prilezitost hodia viac..chcela by som nieco nie uplne dlhe a co najviac jednoduche...za prve, kratsie a neprezdobene saty sa mi pacia viac a za druhe na nejake honosnejsie a dlhsie ani nemam peniaze...predstavujem si nieco take ako tie v stredne na tomto obrazku -odkaz odstránený- hodia sa take na stuzkovu? diky

salatka

jliana ...velmi chutnucke saty, tie sa mi skutocne pacia, nieco take som mala na mysli ajja ... a aj v ciernom by boli peknucke ...

katalinka a tie co si dala na posledy, ee , podla mna su otrasne .. ako v neakej inej farbe a kratsie to ano..ale inak cista hroza a des ... naozaj tie LIANINE saty su uchvatne

katalinka

no nevravim ze ja by som si kupila tie len som chcela ukazat aku jednoduchost si predstavujem... nemam rada napr saty tohto typu: oblecenie.inzert2000.sk ...ale len nieco take jednoduche na ramienka...a kratsie..len neviem ci sa to hodi iba to by som chcela vediet...vies, nejake male cierne saty alebo nejake koktejlove proste..nie velke nablyskane roby a tak..

salatka

osobne a mi nepacia ani jedny z tych siat na stuzkovu..ale keby osm si uz naozaj musela vybrat tak tie prve sa mi asi pacia najviac ... ale predstavovala by som si cosi ine ...