NARAZ DO HLAVY

Príspevok v téme: NARAZ DO HLAVY
zuzic

ahojte, dnes doobeda mi v skole chalani nechtiac kopli do hlavy loptu. bolo to tak ze som isla popri mure a oni vykopli silou do muru a od muru sa mi odrazila do praveho ucha. chvilu sa mi zatmelo pred ocami a pocula som akoby nejaky hrozny sum. odvtedy pocujem take sumenie teraz uz slabsie a boli ma hlava. chcela by som sa len opytat ci ste niekedy dostali taku supu do hlavy a ako ste to riesili. myslim ci si to vyzaduje lekara alebo to prejde aj same.

zuzic

ja viem ale mam na krku testy, prijimacky, pisomky a v skole by mi aj tak nezozrali ze som bola doma lebo ma bolela hlava...ospravedlnia ma len s peciatkou lekara...ale ved sa nic nestalo tak uvidime zajtra hadam bude lepsie

zuzic

ehm...no...vies ja som este nebola...uz mi rano nesumelo len ma trocha bolelo tak som si pomyslela ze aby som nevymeskala v skole ze uvidim ci to nahodou neprejde...viem mozno som hlupa ale ved uvidime...

karioll2

ok nemas zac,taký aj slabucky otras netreba podcenovat
zasa sa mi stalo,ze ked som isiel oponovat rng,admin zamkol temu pre neregistrovanych.moju registraciu zrusil a blokuje mi ip adresy.tak keby som sa uz neozval,je to z tohto dovodu.
pozdravuj nasich:(

zuzic

karioll dakujem ti, chcela som len vediet ci to nahodou nie je normalna reakcia na taky naraz.
vsetkym vdaka tak zajtra pojdem.

salatka

s lekarom nevahaj a hned zajtra ho navstiv... da ti urobit rozne vysetrenia..ja som si tiez buchla hlavu raz a isla osm az o dva dni neskor a doktorka ma tak zvozila, ako male decko .. a poslala ma na rontgen, na neurologicke a chiruugicke vysetrenie .... takze urcite pre istotu bez