Máte chuť zomrieť ...len tak..zo sekundy na sekundu

Príspevok v téme: Máte chuť zomrieť ...len tak..zo sekundy na sekundu
rojka

ani neviem prečo to tu sem píšem...jednoducho z času na čas mám takú depku ...alebo ako to nazvať stavy....kedy sa mi nechce nič len..zomrieť ... aby za mnou ostatný smútili..... ja by som nemala žiadne starosti..... všetko by bolo tak jednoduché....a zvláštne....vy také stavy mať nezvyknete? a keď...ako proti nim bojujete?...ja vlastne nijako zvláštne...len počúvam hudbu, vyplačem sa a život pokračuje ďalej s každonennými starosťami a trápeniami....

Azzael

Mávam také stavy kedy si prestavujem, že či by za mnou smútili kebyže zomriem, rodina, kamaráti... Niekoho smútok vo vzťahu ku mne ma naplňuje vtedy akousi divnou radosťou... neviem to dobre opísať, každopádne to neni asi normálne..

_meno

Ahoj rojka

Ak mozem napisat stroho:

"kedy sa mi nechce nič len..zomrieť" nic nerobenie ani mna nebavi. Nuda ma ubija. Vsetko v com nevidim zmysle ma ubija. Ked v nicom nevidim zmysel, chcem zomriet, resp. nevidim kam dalej ist :)

"aby za mnou ostatný smútili" je to tvoja tuzba po laske, resp. nedostatok lasky ktory pocitujes, preto chces poukazat na seba. ako ked maly chlapec ked si ho nikto nevsima zacne robit zle aby citil ze nikto si ho vsima a aj ked zly kontakt, ale lepsi ako ziadny

"ako proti nim bojujete?" nebijem sa do tvare ked mam vyrazku, nebijem sa po nohe ked ma boli, nekricim na seba ked ma boli hlava. ked som smutny nehnevam sa na seba ze nie som vesely ... neutocim do seba :)

"len počúvam hudbu, vyplačem sa a život pokračuje ďalej s každonennými starosťami a trápeniami" podla mna je super ako vies seba rozveselit a ist dalej :) urcite na tom buduj, svoje silne stranky su tvojou oporou a tvoje slabe stranky su tvojimi moznostami.

viera, nadej je spiritualne spojenie medzi tebou, fyzickym svetom a spiritualnym svetom.

ja osobne riesim vsetko, skrze vsetko. najcastejsie to riesim skrze rozmyslanie alebo modlitbu.

neobmedzujem sa, uz len napr. tvrdenim "dalej sa nepohnem", pretoze ked vsetko stichne jediny kto vravi ze sa dalej nepohne je nas mozog ... :)

Si na dobrej ceste rojka, vela radosti a usmevu ti prajem do batozka :)

jaja253525

A ted dodam cakame babo a uz sme statsny bez hadok a je o ok uz ziadne chmurne myslienky a aj manzel sa zmenil tak je vse ok :) :)

5.5 elsa

jaja tažké je teraz asi nájsť si prácu ale hľadaj a potom mu povieš ja mám prácu pre deti do škôlky budeš chodiť aj ty domáce práce budeš robiť aj ty a variť budeš aj ty pekne na striedačku ak nebudeš doma nech operie a vyžehlí vynesie smeti máš to zle zariadené moja zlatá je dospelý tak nech sa stará aj na nákup nech ide ak nebudeš doma ty,ty si musíš nájsť prácu aby si s teba nerobil upratovačku budeš mať výplatu zaplatíš aj ty čo je treba a skončí sa mu luxus na aký je navyknutý no len si nájdi tú robotu a budeš aj v kolektíve a jemu padne hrebienok keď uvidí že aj ty máš finančný príjem a nie si na neho odkázaná

jaja253525

Ja mam tak stavy stale mam dieta no muz ako keby bol moje dalsie nic ine kazdy den len mala do skolky a pak upratovat a po \"2\" detoch pak navarit ist pre dieta do skolky pak pride muz to som uz unaven a stale ho pocuvat uz niekedy mam toho dost. Tak rada by som vsetko ukoncila len ta mala ma drzi no uz nevladzem. Zijeme s mamou a starimi rodicmi nakolko mame velky dom no aj to je blaznivec. Muza mam mladieho no asi mal bit odomna o 5 starsi ak mladsi. Ted som nezamestnana.

lubka4

ja take stavy nemam ale ked mi je smutno tak si dam dobru cokoladu a idem sa prejst vonku Netreba sa uzatvarat a mysliet na problemy vsetko sa da priesit inak bez toho aby sme hned mysleli na smrt prajem pekny den

karioll2

vzdy je to chemia
cize prebytok alebo nedbytok nejakych hormonov,vtedy su myslienky na samovrazdu a vselijake ine suicidne myslienky
treba to riesit v spolupraci so psychiatrom,na par tyzdnov nejake anxiolitika na preladenie mozgu
nakolko to je chemicka nerovnovaha,neda sa to vyriesit volou

rojka

však? presne tak to cítim aj ja. Jednu sekundu nechcem žiť a v tú druhú si odrazu uvedomím hodnotu života. Koľko ľudí chcelo žiť a nedožilo sa...je to vlastne strašné....ľudská psychika!! ľudia! nemaú hraníc....