Krpec :-(

Príspevok v téme: Krpec :-(
krpeec

Zdravím, som chlapec a mám 17 rokov (skoro 18). Mojím veľkým problémom je moja výška. Meriam len 170cm a veľmi sa pre to trápim :-( som najnižší z triedy a mam z toho \"komplexy\". Neexistujú nejaké tabletky, cviky, metódy ktoré by mi nejako pomohli? Jem veľa, no nepomáha to. Taktiež aktívne posilujem 3 roky. Nechcem byť taký krpec :-( Je krajšie sa na svet pozerať zhora a nie zdola :-)

esso

dobra vila
ale aj ja som si mysela ze by som to nedokazala som chcela este dodat a potom som spoznala terajsieho a ziadny problem :) nevrvaim ze obca smi to neni blbe ale proste laska je laska no :D

esso

dobra vila
hej ale dievca co nehcodi s perfektnym chalanom koli tomu ze je nizsi mi nepripada prave extremne nepovrchne....

krpeec

to že posilovanie nejak škodí rastu sú len nepotvrdené fakty :-P ok no možno keby som necvičil, tak som o 1cm vyšší :-D to s tým doktorom do BA... no na to by asi nepristúpili, keďže som až z východu :-( nepoznáte nejaké iné "metódy" :-/ alebo mi už asi ostáva fakt sa len natiahnuť na škripec...

Aupark

Krpec, poznam jedneho chalana, co ma tiez takto nizkych rodicov a ani ten chalanisko nebol do ted nieako extra moc vysoky !! No ale zacali s nim chodit po doktoroch a myslim ze chodia sem-tam do BA na nieake injekcie a chalanisko uz podrastol niekolko cm ! A je to znatelny rozdiel ... Takze asi tolko moja odpoved, ci je nieco na podporu ... a ako uz napisal niekto, posilka v tak nizkom veku vyske neprospieva ... a ece co Ta po cm ??? V posteli sa to strati :) (ako sa vravi v jednom prislovi :D )

anjelik9

my sme mali na zakladke takeho spolužiaka čo bol feeest malinky ako keby ete z prveho stupna a dodnes moc nevyrastol =p ale chalani ho často mali na rukach =))) no čo sranda bola a ty si oproti nemu ale vysoky =ppp

0vecka

no podla mna sisi to pohnojil tym posilovanim v 14 zacat je moc skoro ja som zacal v 17 a isiel som 3 centaky dole ... ale zase svet sa predsa nezrutil dolezitejsie je sebavedomie atd...

dobra vila

krpeec, hm, tak je pravda, ze ani tvoji rodicia nie su nejaki vysoki, ale nehadzala by som flintu do zita, rastie sa aj do 21-tky, tak klud a to neva, ze si za posledne roky podrastol iba 3 cm, pretoze to tak byva a potom zrazu podrasties za rok dalsie tri :-P.
Inac...aj moj priatel nema bohvie ako vysokych rodicov. Jeho mamka je nizsia ako ja (ja mam tych 172cm, ona moze mat v porovnani so mnou takych 166??) A jeho otec tiez nie je vysoky. Podla mna nema ani 180cm!!Vlastne urcite nie. A moj priatel ma 190 cm :D. Takze vidis. On bol sice vyssi stale, ale najma za posledne roky sa natiahol!! Takze si myslim, ze ta to este caka.

bingham

Krpec co trepes ko.... ze si nemozes najst holku, keby si chcel tak mas hned 3 pinky...

inak tu posilku kvitujem - ak spravne cvicis tak ta dobre rozsiri... budes ako maly bull...

salatka

nie je to od genetiky... moj otec ma asi 170cm a mama asi 160 cm a mj brat ma 185cm...cize to po rodicoch nema ... vysku ma po maminych surodencoch, tam su vsetci vysoki.. a druhy brat ma cca 172 cm, a ma zenu a je spokojny a neriesi svoju vysku ... tak klud