Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dlho uzivat 25mg zinku?

RNG

Nuz co potrebuje telo, to musis brat ptravidelne, inac ho ochudobnis. predastav si napr prestavku v piti vody vyse tyzdna. To by si rozhodne neprezil. Zinok sa ciastocne v tele skladuje, takze tam nie je katastrofa ho prestat brat na par dni, ci tyzdnov. Nakoniec aj jedlo nieco obsahuje, aj ked podla novsich vedomosti to nie je dost na optimalnu hladinu zinku v tele.

zuska8083

ahoj ja beriem zinok-ale tak ze raz dva dni po sebe potom zas zabudnem a urcite to neskodi -jedlom sa neda urcita davka nahradi pretoze by si sa musela sustredit len na jedlo ktore obsahuje dany vitamin aby si ho ziskala dost na druhej strane by si tak postradala urcite ine vitaminy..
ale xcem poveda ze tak posledny tyzden ho beriem ozaj kazdy den a vidim vyrazne zlepsenie pleti-nemala som nejake vyrazne akne ale ani dokonalu plet ale teraz vyzera fakt super! takze odporucam..
ako dlho je mozno lepsie sa casom poradit s doktorom ako sa pytat laikov) Alb si davat prirodzene prestavku podla stavu pleti atd..

renaam

ja by som umele vitaminy brala velmi kratko. radsej ich treba nahradit jedlom, ktore obsahuje tento vitamin (orechy atd). je velmi lahke do seba davat lieky, ale v realnom zivote by clovek tolko zinku v jedle nemohol prijat.

sade8

no teda, neviem ako ostatni ale ja stale teda neviem kolko by som ho mala brat.
a ak by som brala denne 50 mg, tak tak nemam mat pauzu ani mesiac, to mam stale uzivat cely zivot zinok?

RNG

bingham, netaraj, ja som nikomu neodporucil viac, nez Linus Pauling odporuca, alebo dr Mathias Rath a to su 3 gramy denne.Vysiie davky som pouzil len den-dva proti viralnym chorobam a rozhodne ich neodporucam proti acniam.
Nechapem, co mas proti tomu vitaminu C, snad si urobil v tom vyskum ako Linus Pauling alebo mnohi ini lekari, ktori nakoniec jeho rady prijali, lebo zistili, ze ma asi pravdu.
Ty sa len zaryte drzis spiatocnicky dogiem lekarov, ktorym trva 40+ rokov prijat nove veci , ktore nedonasaju peniaze alebo su v protireceni s ich doterajsimi vedomostami.

bingham

Ian3:

Mirka a rng su vtaci... ich si nevsimaj, lebo ti este odporucia 10 g vitaminu C, ak mas problem s akne tak chod k dermatologovi - to je to najlepsie co ti moze niekto poradit