Kazdodenne prehltanie hlienov - zadna nadcha

Príspevok v téme: Kazdodenne prehltanie hlienov - zadna nadcha
surea

dobry den, ma niekto z Vas skusenosti s kazdodennym prehltanim hlienov? docitala som sa na internete, ze je to tzv. zadna nadcha, alebo chronicky zapal prinosovych dutin. zial, ja som to u seba dost zanedbala, hlieny ma trapia uz cca 3 roky, z roka na rok je ich mnozstvo silnejsie a teraz uz som v stave, ze ich prehltam v podstate stale. cez nos dycham uz len horko tazko, vecer v posteli uz vobec nie, zhorsil sa mi cuch a aj zrak (neviem, ci to moze mat spolu suvislost). vedel by mi niekto poradit, co sa s tym da v takomto stadiu robit? antibiotika nechcem brat, minulu zimu som brala tri krat na zapal celovych dutin, nepomohlo... za akukolvek radu velka vdaka.

hh4848

K obvodnej a vypítať si výmenný lístok na odborné ORL vyšetrenie. Môže ísť o vybočenú nosovú priehradku, nosový polyp, návyk na kvapky, zvätčšené nosné mandle aj iné. Výter z hrlda a nosa a odber krvy a moču je základ. Odorúčam rozpúšťadlo hlienov ktoré zmiernia ťažkosti.

marika9999

Akútny stav je nutné vyliečiť antibiotikami a až následne sa dá uzdržiavať stabilný stav bez antibiotík.
Mne s tým pomáhajú prírodné produkty.