je na tom niekto ako ja?????

Príspevok v téme: je na tom niekto ako ja?????
misinka5

Ahoj, možno sa to bude zdať niekomu smiešne, alebo divné...Mám 24 rokov,skončenú školu, super prácu, pekného úspešného priateľa, krásne bývanie. Čo si ešte priať?? Fakt mám všetko, ale nie som spokojná:-((( Prečo? lebo ma každý deň ubíja pohľad do zrkadla..Nie, nie som obluda, ani nič podobné, pred rokmi som fotila a prechádzala sa po móle.. Ale tie časy sú už nenávratne preč a na vine som ja, pretože som sa prejedla tak, že z toho pramení môj odpor k zrkladlu.. Mám 172 cm a 56 kíl...každučký deň keď si vyberám veci do roboty, tak sa trápim ako ukryť moju hnusnú postavu, všade mi niečo trčí a nedokážem sa toho zbaviť...kupujem si pekné veci, no cítim, že v tom vyzerám strašne. Nedokážem sa zbaviť tých kilogramov, vyskúšala som hádam všetky diéty, aj slávnu mliečnu, po ktorej som nabrala ďaľšie kilo:-( Pohybu mám tiež veľa, užívala som aj rôzne preháňadlá a nič, síce som schudla, ale iba na jeden deň a to sadlo mi zostalo. Strašne závidím štíhlym babám ako dobre vyzerajú v tom módnom oblečení, že ja by som tež také chcela, no kvôli mojim tučným bokom a bruchu si to nemôžem dovoliť..Čo mám robiť? Neposielajte ma k psychológovi ani k psychiatrovi, stretávam sa s nimi pracovne často. Ja len chcem vedieť, č sa niekto tak cíti ako ja.

Pipinaaa

Neverim ze niekdo s tvojou vyskou a tymi kilami, moze byt tlsty a zhrozneny pri pohlade do zrkadla. Podla mna to je skor psychologicky problem ako fyzicky.

Stihla

katka - s Tvojou mamkou mi to je luto :( a s tou druhou castou kvasiniek a cervenych zaludov som sa aj pousmiala, veru je to tak, chodi dost splasených ludi aj hypochondrov, ale proste je to chat kde sa riesia problemy a ked niekto nema za kým ist, alebo chce poznat viac nazorov inernet mu moze pomoct

katka 1111

stihla suhlasím, ved ked si zoberiete len kolko je tu omielaných otazok ohladne vytokov, kvasiniek, červených a svrbiacich žaludov....nad tým sa už nikto nepozastaví ale ked sem baba uprimne napíše čo ju trapi už sa poniektorí vysmievajú a ešte chcem dodat, že ja mám osobnu skusenost s človekom chorým na rakovinu maternice-moju mamu a bohužial zomrela ale to predsa neznamená, že odteraz nejdem nič riešit a všetko ostatné mám uprdele a to by som za mamin život spat dala neviem čo na svete, tymto som chcela povedal len aby ste rešpektovali ostatných a ked sa vám téma zá banalna, stačí obratit pomyselný list a nevysmievat sa to robia len úbožiaci

Stihla

aluska - z celkoveho hladiska urcite - ale niekedy aj banalita moze byt pre dotycneho najvacsou katastrofovou v jeho malom svete, lebo nezazila tie ostatne hrozy zivota

mladamaminka

mas nejake dovody preco to nemozes zmenit?

ze to nejde nieje vyhovorka!treba hladat dovody preco to nejde..a nie sa obracat stale na nejaku vyhovorku:
praca, nedostatok casu, nejde to, skusila som vsetko a pod.

treba sa vzchopit a za 2 mesiace mozes byt tam kde chces!

mladamaminka

toto nie je tema na vysmievanie sa a podpichovanie...
kazdi mame ine problemy..ako niekto kto ma napriklad problem s anoerexiou clovek ktory to neprezil sa len cuduje ako sa mozu takto dievcata takto nezmyselne tyrat..ale ked uz to clovek prezije ma na to uplne iny nazor..a dalo by sa menovat dalej..

Vacsine sa toto zda ako nezmyselne ze preco sa dievca trapy koli niecomu ako je postava..

ja uplne viem o com pise..sama by som sa sa nasla pred niekolkymi rokmi v tomto prispevku..ale povedala som si a dost!!!

a zacala som so sbou nieco robit..este to nieje take ake by som si predstavovala ale nevzdavam sa..a hlavne sa nestazujem, nefnukam ale nieco som zacala robit..

éleenka

misinka5
kedze sa casto stretavas s psychologmi a psychiatrami, tak odporucam ti, aj ked toto si nechcela, predsa sa im zdoverit s tvojim "velkym" problemom. lebo ty mas, problem!!
ja mam 167/55kg a pripadam si stihla.
ale mozno mam problem ja, kedeze som spokojna so svojou postavou.

aluska

stihla mas pravdu ale neni to to iste ked sa niekto trapi ze umiera, alebo niekto z okolia, ako ked sa niekto trapi ze je tucny, ...pritom ta baba tucna neni, len ma psychicku poruchu..

Stihla

Katka - pravda, konecne napisal niekto ako to je, ved ludi trapi xy vecí, chcu riesenie a každeho nieco ine, nemozu sa trapit len chorí, ved ked niekoho nieco depta psychicky tiez je to problem