Fit curves

xdanielax

rovnaky nazor som pocula aj na personal ("trenerky") v petrzalke. Prvy krat, ked tam pride navstevnicka, ok, ale potom kaslu na to. Nezaujem. Maximalne tak, ked sa niekto dozaduje. A to si nemyslim, ze je profesionalny pristup hodny tych penazi, clenskeho a predplatneho a neviem coho vsetkeho, co za to pytaju.

sisa86

ahojte, pozerám, že do tejto diskusie už dlhšie nikto neprispel. Ja som začala nedávno chodiť do fitcurves v tt. Zo začiatku som bola spokojná, ale čo mi začalo vadiť na ich prístupe k zákazničkám, že hovoria ako sa vám budú počas cvičenia venovať a nakoniec to platí len o niekotrých trénerkách, teda ak sa dá povedať v množnom čísle a to už vôbec nechcem ani hovoriť o tom, že "trénerka" je pomenovanie, ktoré sa ich výkonmi iba dehonestuje. Profesionalita personálu v Trnave je na mininálnej, ak vôbec nejakej úrovni. Som naozaj sklamaná, za taký peniaz tam pred vás postavia vychudnutú dôchodkyňu, ktorá ani nevie cvičiť ...

Bianca1236

no mila megi1188, dnes som sa naschval spytala ze co je to za hlupost tych 9 vstupov, a bolo mi povedane, ze to je nezmysel. ich pocitac kde sa odklikavas povoluje kazdu hodinu odkliknutie takze tam mozes byt kazdu hodinu nachystana s pipatkom a cvicit tam mozes kludne aj cele otvaracie hodiny ako su. ved to hovorili aj pri analyze ked sa zmluva podpisuje. tak neviem kde si prisla k tym 9 vstupom, ved to ani zmysel nedava. na to fitko nedam dopustit, ved som tam vypotila nejedno kilo, tak rada by som aby bolo jasno ze obmedzenia tam nie su hentake. a nie je tam az tolko ludi, vela novych bab sa prihlasi, ale caka ze niekto iny za nich schudne, takze sa mi este nestalo ze by nebolo miesto aj ked tam travim dost casu. a este co sa tyka toho poznania trenerov, ved trnava je mala, jasne ze sa tam kazdy pozna, ved to je na tom to najlepsie, ze si aj kamosky najdes. fakt pre baby idealne fitko

carey

ahojte, ja som bola vcera v contours v BA-Ruzinov, otvorili to teraz v pondelok a tento tyzden tam mozte chodit zadarmo, tak chodte vyskusat ked chcete, trenerka sa vam stale venuje...mne sa to celkom pacilo, a je tam tiez asi 8strojov aj tie podlozky a cvici sa cele telo.

megi1188

ano,je to fitko,.ale ovela lepsie,su tam 8 strojov,a medzi tym su podlozky,cvici sa 30 sekund aj na podlozke aj na strojoch,je to uzasne-chod tam,len je to drahsie.

megi1188

mam clenske,a chodim kazdy den.povolene su 9 vstupy do tyzdna,to si pamatam,takze neviem presne kde chodis ty,ale ja do BALAKOVA.MOZNO JE TO FAKT INDE POVOLENE,LEBO MAJU MNEJ LUDI.

Bianca1236

megi, tak o tom som nepocula. iba jednu babu poznam co chodi naozaj ze dva-trikrat denne, ja som chodila pred polrokom dvakrat denne po jednu hodinu a nikomu to nevadilo. mozno v anglicku ked boli na skoleni trenerky im tam dohovarali, ze ak budu baby cvicit na 120% na masinach a na podlozkach polavovat tak im to bohate ma stacit na chudnutie. kazdemu ale vyhovuje inak, neviem si predstavit starsie clenky ako makaju na masinach ako kulturisti. ale spat k teme, nikde nemaju pisane ze kolko vstupov je povolenych

megi1188

mila bianka,aj ja chodim do TT,ale vstup do tyzdna viem ze je iba 9x,tak neviem o com tu pises,ale je mozne ze mas tam instruktorku kamaratku-ci ako.